Sorum var Bakar mısınız

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nursen40 tarafından oluşturulan Bakar mısınız başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 357 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bakar mısınız
Konbuyu başlatan Nursen40
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Hülyacnp

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar doğum sanciniz nasıl başlamıştı nasıl olmuştu yavaş yavaş mı yoksa aniden mi başladı
Benimki hiç yoktu sonra geldi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Herkesinki değişiyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Herkesinki değişiyor

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kızlar doğum sanciniz nasıl başlamıştı nasıl olmuştu yavaş yavaş mı yoksa aniden mi başladı
Kuzum benim doğumdan 1 hafta önce sancılarım ara ara oluyordu ama hafif hafif sonra doguma 3 gün kala nişanım gelmişti ağrılı bir şekilde hafif kan gördüm daha sonra nişandan 3 gün sonra kurban bayramı arefesinde gündüz ağrılarım çoğalmıştı 1 saatte da bir ağrı geliyordu gece 12 den sonra ağrılarım sıklaştı 10 dk da bire düştü gece 2 ye evde dayanabildim 2 den sonra sancılarım dayanılmaz bir hal aldı acile gittim ambulans ile hastaneye gittiğimde 1 santim açılmam vardı çok sancım olduğu için yatış verdiler sancılarım 5 dk da bire düştü gittikçe çoğaldi kurban bayramı günü saat 11.10 geçe kızımı kucağıma almıştım 🥰❤️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar