Bakarmisiniz kizlarr

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Gözbebeğim tarafından oluşturulan Bakarmisiniz kizlarr başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 202 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Bakarmisiniz kizlarr
Konbuyu başlatan Gözbebeğim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Gözbebeğim

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ben progetan kullanıyorum ama fitil olan afedersiniz kullandığında kilotümda ( don) geri geliyor sanki beyazımsı süt biliyorum protestan hapı niye öyle bilgisi olan varmı ?

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar ben progetan kullanıyorum ama fitil olan afedersiniz kullandığında kilotümda ( don) geri geliyor sanki beyazımsı süt biliyorum protestan hapı niye öyle bilgisi olan varmı ?
Canım ilaç yararlı olacak kadarını alıp fazlalığı dışarı atıyor endişe etme birde gece yatmadan önce koy koyduktan sonra 3 4 saat lavaboya vs kalkma

Gözbebeğim

Kayıtlı Üye
rank
Canım ilaç yararlı olacak kadarını alıp fazlalığı dışarı atıyor endişe etme birde gece yatmadan önce koy koyduktan sonra3 4 saat lavaboya vs kalkma
Öyle yapıyorum uyuyorum sonra kalktigimda bakıyorum lavabo da gelmiş belki dediğin gibi fazla olanı atiyordur teşekkür ederim canım 😍

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Öyle yapıyorum uyuyorum sonra kalktigimda bakıyorum lavabo da gelmiş belki dediğin gibi fazla olanı atiyordur teşekkür ederim canım 😍
Öyle canım endişe etme bana bizzat doktorum dedi ilaç çıktı sanıp endişe etme diye söylemişti

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar