Sorum var Bakarmisiniz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aide tarafından oluşturulan Bakarmisiniz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,204 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bakarmisiniz
Konbuyu başlatan Aide
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aide

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kizlar nasilsiniz ben biraz kotuyum 30 haftamam bu gun tamam oldu ama sancim var birazda suyum gelmis cok koruyurum erken dogusdan erken olsa bebek yasarmi?
Suyun geliyor ise doktora git canım bekleme hiç. Tabiki yaşar aklına kötü şeyler getirme

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

CerenEla

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar nasilsiniz ben biraz kotuyum 30 haftamam bu gun tamam oldu ama sancim var birazda suyum gelmis cok koruyurum erken dogusdan erken olsa bebek yasarmi?
Tabii ki yaşar . Kuvezde kalır beslersin çabuk büyür annesi endişelenme . Şimdi her şey çok ilerledi. Kötü düşünme hatta suyun çok gelmediyse iğne ile felan durdururlar. Sen mutlaka Dr a git .

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Arkadaşım suyum gelmiş diyorsun hemen hastaneye git bebeğini riske atma. Erken doğsa bile Allah in izniyle yaşar zamanında doğan bebeklere de erişir her yönüyle merak etme çok örnekleri var

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar