Bakarmisiniz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Elifelif26 tarafından oluşturulan Bakarmisiniz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 431 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bakarmisiniz
Konbuyu başlatan Elifelif26
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Senayekta

Elifelif26

Kayıtlı Üye
rank
Cok soru soruyorum hakkınızı helal edin lütfen ben 25 gün önce sezeryan oldum gurbetteyim kimsem yok ananem geldi 12 gün kaldı gitti sonra hep yalnızdım şimdi markete gidiyorum poşet taşıyorum falan ağır kaldırmak yasak dediler bunlar sorun oluyormu ama ben gitmesem kim yapicak eşim çok fazla destek oluyor ama geç geliyor kimsem yok komşum bile yok gelip giden evde temizlik yapmaya çalışıyorum bazen aciyo ama çok değil ara ara bugün poşet taşıdım yemek yaptım ağrıdı geçermi bu durum ? 😔

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Cok soru soruyorum hakkınızı helal edin lütfen ben 25 gün önce sezeryan oldum gurbetteyim kimsem yok ananem geldi 12 gün kaldı gitti sonra hep yalnızdım şimdi markete gidiyorum poşet taşıyorum falan ağır kaldırmak yasak dediler bunlar sorun oluyormu ama ben gitmesem kim yapicak eşim çok fazla destek oluyor ama geç geliyor kimsem yok komşum bile yok gelip giden evde temizlik yapmaya çalışıyorum bazen aciyo ama çok değil ara ara bugün poşet taşıdım yemek yaptım ağrıdı geçermi bu durum ? 😔
Canim sezaryen i bilmem ama ben normal doğumda 15 gün hiç kalkmadan yattım destek çok önemli burda en azından daha çabuk toparlanmak adına benim gorumce doğum yaptı o zaman esimde issizdi 1 hafta kalmıştım yanında eşimle birlikte çok zordu onun doğumu da 1 hafta hiç kaldirmadim onu sadece yemek ve tuvalete kalkmıştı çocuğu kucagina ben verirdim hep ben altına üstüne bakardım bebegin ağır bişey yapmamaya çalış mümkün olduğunca 40 in çıkana kadar tüm damarlar açık olur der annem hep dikkat et kendine üstünü kalın giy ayağından çorabı eksik etme ki sancılar artmasin eğer çoksa agrilarin ayak altına sıcak su torbası koyabilirsin fayda bulursun umarım tez zamanda

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Bende sezaryan ile doğum yaptım ağır kaldırmayın zorlanmayın der doktorlar içten dikiş zarar görmesin diye sanırım ama ihtiyaç halinde yapılacak canım bende 3 günlüktü oğlum annem çalışıyor diye evi temizlemiştim eşim geç geliyordu kalktım yaptım Allaha emanet

BİRGÜL gözde

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim yardımcın olsun canım fazla ağır taşımamak lazım dikişler yırtılırsa senin için sorun olur dikişler dışarıdan çabuk birleşir ama içerden ayları alıyor online marketleren al evine ver siparişi bizim buralarda lohusaligin bitene kadar yardimcidan başka kimse olmaz bırak temizliği dinlen lohusaligin bitsin ondan sonra yap sende benim gibisin 🤣🤣 eşinin ailesi falan yokmu

Elifelif26

Kayıtlı Üye
rank
Bende sezaryan ile doğum yaptım ağır kaldırmayın zorlanmayın der doktorlar içten dikiş zarar görmesin diye sanırım ama ihtiyaç halinde yapılacak canım bende 3 günlüktü oğlum annem çalışıyor diye evi temizlemiştim eşim geç geliyordu kalktım yaptım Allaha emanet
Doğru söylüyorsun canim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Rabbim yardımcın olsun canım fazla ağır taşımamak lazım dikişler yırtılırsa senin için sorun olur dikişler dışarıdan çabuk birleşir ama içerden ayları alıyor online marketleren al evine ver siparişi bizim buralarda lohusaligin bitene kadar yardimcidan başka kimse olmaz bırak temizliği dinlen lohusaligin bitsin ondan sonra yap sende benim gibisin 🤣🤣 eşinin ailesi falan yokmu
Yok oda ameliyat oldu bugün olmasada gelmezdi zaten zor yürüyo dizinden🙄

Senayekta

Kayıtlı Üye
rank
😔

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar