Sorum var Bakı doppler

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Atilla's mom 😍 tarafından oluşturulan Bakı doppler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 284 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bakı doppler
Konbuyu başlatan Atilla's mom 😍
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aisə salam buyrun

Şəfəq

Kayıtlı Üye
rank
Canın şirin 🙂. Özəl klinikalardan doppler sərfəli qiymıtə bəlkə bilərsən 😁? 70-80 man ətrafı.
Salam canım özum gedmemişem maraqlanmışdım deyklenlere göre oksigen klinika deye bilirem ora ucuzdu deqiq qiymeti bilmirem. Bakumedikal plaza çox bahadı ora gedmişem özum 2il evvel 250m baxdılar

Atilla's mom 😍

Kayıtlı Üye
rank
Salam canım özum gedmemişem maraqlanmışdım deyklenlere göre oksigen klinika deye bilirem ora ucuzdu deqiq qiymeti bilmirem. Bakumedikal plaza çox bahadı ora gedmişem özum 2il evvel 250m baxdılar
Salam. BMP-ə getməmək üçün çırpınıram elə😂. Mən orda Usmə Elmira Şanavanın yanına gedirdim. Çox sağ ol 💐
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Salam. BMP-ə getməmək üçün çırpınıram elə😂. Mən orda Usmə Elmira Şanavanın yanına gedirdim. Çox sağ ol 💐
Babəkdə
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Babəkdə

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.