Sorum var Bakin lutfen

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Bebeyimin annesi tarafından oluşturulan Bakin lutfen başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 141 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bakin lutfen
Konbuyu başlatan Bebeyimin annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Bebeyimin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar hani o gun sizlere dedim ya bebeyim cok haraketli, şimdi 2 gun ki kizim yavaş hareket ediyor hic hiss edilmeyecek derecede bu normalmi gebelik haftasi 23.5

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Arada olur böyle 🤗
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yine de tabi görün istersen
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yine de tabi görün istersen

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Kizlar hani o gun sizlere dedim ya bebeyim cok haraketli, şimdi 2 gun ki kizim yavaş hareket ediyor hic hiss edilmeyecek derecede bu normalmi gebelik haftasi 23.5
Arada oluyor yine de git için rahat etsin canım kız bnmki ,34 oldu bugün akşam karnım sertleşti oynamadı korktum bir iki dürttüm ne öyle oyndi

Günde 10 defa hissediyorsan sorun yok kuzum anne yorulunca bebek az hareket eder. Hareket hissetmediğinde tatlı ye bol su iç yatıp dinlen hareketlerini takip et

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Arada olur öyle kuzum bazen hareketleri azalır bazen çoğalır sol tarafına uzan çikolata ye bebeğin hareketlerini takip et bakalım kuzum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar