Sorum var Bartholin kisti apsesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ayshegulbilici tarafından oluşturulan Bartholin kisti apsesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 220 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bartholin kisti apsesi
Konbuyu başlatan Ayshegulbilici
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Çiçek20

Ayshegulbilici

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar 4 gundur felaket Bi acı içindeyim benim gibi olan varsa lütfen yazsın çok agrım var vajına sol iç dudakta yumurta büyüklüğünde şişlik var antibiyotikl verdi doktor ama asla geçmiyor şişti oturamıyorum bile sıcak su sadece ıyı geliyor varmı Bi çözümü olan

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Merhaba kızlar 4 gundur felaket Bi acı içindeyim benim gibi olan varsa lütfen yazsın çok agrım var vajına sol iç dudakta yumurta büyüklüğünde şişlik var antibiyotikl verdi doktor ama asla geçmiyor şişti oturamıyorum bile sıcak su sadece ıyı geliyor varmı Bi çözümü olan
Geçmiş olsun kuzum Rabbim şifa versin inşallah🤲

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun canım istersen başka bir doktora da görün

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar