Sorum var Baş ağrısı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Rabiangnz1 tarafından oluşturulan Baş ağrısı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 293 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Baş ağrısı
Konbuyu başlatan Rabiangnz1
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Rabiangnz1

Rabiangnz1

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar. 11 haftalık hamileyim başım bi gün iyiyse ikinci gün mutlaka çok ağrıyo. Hiç ilaç kullanma taraftarı değilim ama öyle kötü ki parolu kırıp içiyorum anca. Onu bile içmek istemiyorum normalde. Doğal yollarla nasıl geçer baş ağrım yada ne bilim kötü biseyin habercisi değil demi

iki kız annesi💕🌺

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar. 11 haftalık hamileyim başım bi gün iyiyse ikinci gün mutlaka çok ağrıyo. Hiç ilaç kullanma taraftarı değilim ama öyle kötü ki parolu kırıp içiyorum anca. Onu bile içmek istemiyorum normalde. Doğal yollarla nasıl geçer baş ağrım yada ne bilim kötü biseyin habercisi değil demi
Canm ilk haftalarda bendede oluyodu normal bence parol hamilelikte sorun olmuyo içilebilir çok rahatsız oluyorsa eyer

Demoş51

Kayıtlı Üye
rank
Benimde çok ağrırdı. Viks kremi şakaklarıma ve alnımın ortasına sürerdim, masaj yaptırırdım. Buz paketi koyardım kafama ama en iyisi uyku yinede uyanınca başlıyor. Parol iç korkma ama parolda yani çkk hafif bir ilaç pek fayda etmiyorda yine zararsız. Kötü bir habercide değil merak etme😊 kan basıncın yükseliyor, burun tıkanıklığıda yaşayabilirsin okyanus suyu al kortizonli spreyler yasak çünkü. Bir kaç haftaya geçer sabret annesi😊

Rabiangnz1

Kayıtlı Üye
rank
Benimde çok ağrırdı. Viks kremi şakaklarıma ve alnımın ortasına sürerdim, masaj yaptırırdım. Buz paketi koyardım kafama ama en iyisi uyku yinede uyanınca başlıyor. Parol iç korkma ama parolda yani çkk hafif bir ilaç pek fayda etmiyorda yine zararsız. Kötü bir habercide değil merak etme😊 kan basıncın yükseliyor, burun tıkanıklığıda yaşayabilirsin okyanus suyu al kortizonli spreyler yasak çünkü. Bir kaç haftaya geçer sabret annesi😊
Vallaha beni benden aldı ne yediğimden bisey anliyom ne dediğin gibi aldığım nefesten. Allahim sağ saglim gününde dünyaya gelseydi daha 3. Ayda böyleyim 6 ay nası geçecekkk bilmiyorum 😊 teşekkür ederim bu arada msj rahatlattı 💐

Tüm sayfalar yüklendi.