Baş Çevresi Sorunu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde AmineErva'm tarafından oluşturulan Baş Çevresi Sorunu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 465 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Baş Çevresi Sorunu
Konbuyu başlatan AmineErva'm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Belinayin❤️ Annesi

AmineErva'm

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 40+2 haftalığım bugün doktora gittiğimde bebeğimin baş çevresi normal ama ön kısmı yani her iki şakak kısmı darmış küçük yani bebeğim 40+2 haftalıkken kafa gelişimi 36 dendi böyle bir şey ile karşılaşan oldu mu hiç bu zamana kadar böyle bir sıkıntı yoktu bir anda böyle bişey olduğunu söylediler bana yardımcı olabilir misiniz lütfen ❤️

Son düzenleme:

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
Kızlar 40+2 haftalığım bugün doktora gittiğimde bebeğimin baş çevresi normal ama ön kısmı yani her iki şakak kısmı darmış küçük yani bebeğim 40+2 haftalıkken kafa gelişimi 36 dendi böyle bir şey ile karşılaşan oldu mu hiç bu zamana kadar böyle bir sıkıntı yoktu bir anda böyle bişey olduğunu söylediler bana yardımcı olabilir misiniz lütfen ❤️
Sağlıklı bir şekilde kucağına alırsın inşaallah canım

Belinayin❤️ Annesi

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah sağ salim kucağına alırsın canm normal doğum mu olucak kilosu falan iyimiymis Dr ne dedi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar