Baş dönmesi göz kararmasi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 58sivas tarafından oluşturulan Baş dönmesi göz kararmasi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 855 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Baş dönmesi göz kararmasi
Konbuyu başlatan 58sivas
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan SBA-

58sivas

Kayıtlı Üye
rank
1 aylık hamileyim başım döndü bı anda gözüm karardı ve o anda elim de dahil titkere oldu sizce nedir kızlar tansiyonmu düştü sizce o anda evet açtım şuan bile halszlk baş donmesi baş ağrısı var normlmi acaba bn birz korktum ama

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Kansızlık olabilir canım bide tansiyonun da dusmus olabilir tekrarlarsa doktora soyle hem kan tahlili verırsın hemde tansiyonunu takip edeler

Ravza

Kayıtlı Üye
rank
1 aylık hamileyim başım döndü bı anda gözüm karardı ve o anda elim de dahil titkere oldu sizce nedir kızlar tansiyonmu düştü sizce o anda evet açtım şuan bile halszlk baş donmesi baş ağrısı var normlmi acaba bn birz korktum ama
Çok normal aç olunca benimde öyle oluyordu aç kalmamaya çalış tansiyon ve şekerin düşer

Arasın Annesii

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba öncelikle allahım sağ salim kucağına almayı nasip etsin 😊 bende 16 haftalık hamileyim şiddetli bas ağrısı bas donmesi ve gözümün önü kararıyor doktor ilk aylar da olur dedi korkulacak birsey degil

58sivas

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba öncelikle allahım sağ salim kucağına almayı nasip etsin 😊 bende 16 haftalık hamileyim şiddetli bas ağrısı bas donmesi ve gözümün önü kararıyor doktor ilk aylar da olur dedi korkulacak birsey degil
Bnm imde baya titredi bn ondan korktum bisy olmz inşallah degilmi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok normal aç olunca benimde öyle oluyordu aç kalmamaya çalış tansiyon ve şekerin düşer
Elim titredi baş dönmem göz kararmam olunca sizce normalmi

Tüm sayfalar yüklendi.