Başlamadan bitirmek 😔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Yağmurorcunn tarafından oluşturulan Başlamadan bitirmek 😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,131 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Başlamadan bitirmek 😔
Konbuyu başlatan Yağmurorcunn
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yağmurorcunn

Kayıtlı Üye
rank
Günaydın annelerim ve böyle sabaha kadar uykusuz kalan annelerim😔 6 aylık kızım var, bu gece hep huzursuzdu uyandım burnu tıkalı nefes alamadığını fark ettim gözleri kapalı ama sürekli ağlıyor, fizyolojik serum ile burnunu açtım az önce birde calpol içirdim üst üste hapşurdu acaba grip mi olacak oldu mu bilmiyorum, sadece bir tıkanıklık var şuan nasıl önlenir neler yapabilirim lütfen yardım edin, ayrıca dün doktora gitmiştim rutin kontrole doktor birşeyi yok dedi Eve geldik gecesine bu burun olayı oldu.

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Günaydın annelerim ve böyle sabaha kadar uykusuz kalan annelerim😔 6 aylık kızım var, bu gece hep huzursuzdu uyandım burnu tıkalı nefes alamadığını fark ettim gözleri kapalı ama sürekli ağlıyor, fizyolojik serum ile burnunu açtım az önce birde calpol içirdim üst üste hapşurdu acaba grip mi olacak oldu mu bilmiyorum, sadece bir tıkanıklık var şuan nasıl önlenir neler yapabilirim lütfen yardım edin, ayrıca dün doktora gitmiştim rutin kontrole doktor birşeyi yok dedi Eve geldik gecesine bu burun olayı oldu.
Çok geçmiş olsun canım benim benim oğlumda aynı dedesinden kaptı şifayı, çocuğum sabaha kadar ağlamaktan helak oldu adam akıllı ememiypr, burnunu temizliyorum yok 10 dakika sonra yine aynı, yutkunmakta zorluk çekiyor sürekli öğrüüp duruyor ne yapacağımı şaşırdım 🤦🏻‍♀️bizde de doktor serum fizyolojik ve calpol önerdi ama faydası yok

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Günaydın kuzum çok geçmiş olsun çok ilerlemeden doktora götür bence

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Çok geçmiş olsun canım bende iki haftadır koydeyim kaynanama geldik oğlumun burnu hep tıkalı ya 🙄 emmekte zorlaniyo özellikle gece oluyo ya serum fizyolojik le açtım oda çok fayda etmedi ya sogana karanfil batırıp basucuna koydum oda pek işe yaramadı napim bilemedim🤷

missmadame

Kayıtlı Üye
rank
Tekrar gittim canım hastaneue sanda bilgi vereyim.doktor antibiyotik yaxdı daha kötü olursa getir yatıralım dedi
Çok geçmiş olsun. Bu strep a dan korkuyor doktorlar ya antibiyotik almadan da iyileşmiyor kuzular maalesef bi de corona falan betası cartı curtu.. 2 gün antibiyotik alınca bile fark eder.

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Çok geçmiş olsun. Bu strep a dan korkuyor doktorlar ya antibiyotik almadan da iyileşmiyor kuzular maalesef bi de corona falan betası cartı curtu.. 2 gün antibiyotik alınca bile fark eder.
İnşallah kuzum benim de tek tememenüm hemen düzlemesi🤲🏻. Bebekler hasts olmasın ya cidden çok zor

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Geçmiş olsun canım odanın havası nemli olsun sütünle burnunu aç uzun süre açık kalır. Ellerini yıkamadan bebeğini alma diğer kişilerle temasını kes vücut direnci düşüktür şimdi birşey varsa ilerlemesin. Ek gıdaya gectiysen çorbalarına yağsız kemik suyu koyabilirsin. Bol bol da emzir canım

Yağmurorcunn

Kayıtlı Üye
rank
Çok geçmiş olsun canım benim benim oğlumda aynı dedesinden kaptı şifayı, çocuğum sabaha kadar ağlamaktan helak oldu adam akıllı ememiypr, burnunu temizliyorum yok 10 dakika sonra yine aynı, yutkunmakta zorluk çekiyor sürekli öğrüüp duruyor ne yapacağımı şaşırdım 🤦🏻‍♀️bizde de doktor serum fizyolojik ve calpol önerdi ama faydası yok
Allah yardımcımız olsun kuzum çok geçmiş olsun
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Tekrar gittim canım hastaneue sanda bilgi vereyim.doktor antibiyotik yaxdı daha kötü olursa getir yatıralım dedi
Allah korusun inşallah düzelir kuzum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar