Sorum var Bayanlarrr

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hiranur tarafından oluşturulan Bayanlarrr başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 240 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bayanlarrr
Konbuyu başlatan Hiranur
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Didem ikra

Didem ikra

Kayıtlı Üye
rank
37haftalik gebeyim bebegim 2.500 kilo diktor zayif dedi kilo almadi icin ne yapmam lazim
Ben bebeğimi 2850 kilo doğurdum önemli olan kilosu değil sağlığı. Ben doktora niye böyle dediğimde sen minyonsun dedi genetik olabilir dedi. Rabbim bazense kuluna doğurabileceği bebeği verir. 3 haftan var 3 kilo olur bence yeterlide

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
Ben bebeğimi 2850 kilo doğurdum önemli olan kilosu değil sağlığı. Ben doktora niye böyle dediğimde sen minyonsun dedi genetik olabilir dedi. Rabbim bazense kuluna doğurabileceği bebeği verir. 3 haftan var 3 kilo olur bence yeterlide
Aynen bende minyonum oğlum 2800 doğdu şükür sağlıklıydı yeter bana sonra hemen kilo almaya başladı tospik oldu 😍

Didem ikra

Kayıtlı Üye
rank
Aynen bende minyonum oğlum 2800 doğdu şükür sağlıklıydı yeter bana sonra hemen kilo almaya başladı tospik oldu 😍
Aynen valla yeterki dünyaya gelmesin hemen büyüyor la. Korkutuyor bildiğin doktorlar
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben kızımı 2.770 kilo ile doğurdum,doğumdan 3gün sonra 2.500 qalmışdı
O normal ama bütün bebeklerde 500 Gr kayıp bekleniyor suyun içinde ödem tutuyorlar. Önemli olan bence sarılık, eğer sütün varsa ondada kormuyacan Allah'ın izniyle
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben kızımı 2.770 kilo ile doğurdum,doğumdan 3gün sonra 2.500 qalmışdı
O normal ama bütün bebeklerde 500 Gr kayıp bekleniyor suyun içinde ödem tutuyorlar. Önemli olan bence sarılık, eğer sütün varsa ondada kormuyacan Allah'ın izniyle

Tüm sayfalar yüklendi.