Bebeğe alınacaklar

• Konbuyu başlatan Hazalhazal1234
  • Toplam 5 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hazalhazal1234 tarafından oluşturulan Bebeğe alınacaklar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 498 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeğe alınacaklar
Konbuyu başlatan Hazalhazal1234
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kevser55
H

Hazalhazal1234

Guest
Arkadaşlar bebeğe şampuan bez çamaşır deterjanı yumuşatıcı neler kullandnz su marka al dediğiniz var mı bunu mutlaka al dediginz bişey var mi

Heyecanlı anne

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar bebeğe şampuan bez çamaşır deterjanı yumuşatıcı neler kullandnz su marka al dediğiniz var mı bunu mutlaka al dediginz bişey var mi
Valla ilk bebeğimde herşeyi kullandım. Bunda deterjan sıvı dalin aldım hrm yumuşatıcı da dalin. Şampuan da dalin alırım

Acemi anne

Kayıtlı Üye
rank
Valla marka yok ama toz deterjan önermiyorlar diye biliyorum sıvı deterjan aldım bezi ben özelliklerine baktım hava alan pamuklu yüzey tercih ettim önlem botanika aldım şampuan pudra pişik kremi ıslak mendil bilindik markalardan aldım çamaşır ve kıyafetlerini pamuklu olmasına dikkat ettim elimden geldiğince aklıma gelenler bunlar 🤗

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
Unibaby sensitive deterjan şampuanı da güzel ama mustela kullandım ilk zamanlar unibaby ıslak mendil sensitive olan kullandım harika bez olarak Prima premium care kullandım oğlumda hep çiş eğitimi sırasında sleepy de kullandım büyüyünce o da kullanışlı oluyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar