Bebeği benim gibi çok ağlak olan var mı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Gökçem💕 tarafından oluşturulan Bebeği benim gibi çok ağlak olan var mı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 830 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Bebeği benim gibi çok ağlak olan var mı
Konbuyu başlatan Gökçem💕
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Adsız anne adayı

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Malesef aynı durumdan bende müzdaribim kızım on gün küvezde kalmıştı ondan sonra bana bi alıştı ayıptır söylemesi tuvalete bile kucağımda gidiyorum yanından kalktığım an uyanıp ağlar sırtı yere gelmeyecek sürekli kucakta hep mızmız valla yapacak bişey yok canı sağolsunda 😂😂😂biraz da uslu olsa güzel olurdu 😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Malesef aynı durumdan bende müzdaribim kızım on gün küvezde kalmıştı ondan sonra bana bi alıştı ayıptır söylemesi tuvalete bile kucağımda gidiyorum yanından kalktığım an uyanıp ağlar sırtı yere gelmeyecek sürekli kucakta hep mızmız valla yapacak bişey yok canı sağolsunda 😂😂😂biraz da uslu olsa güzel olurdu 😂😂
Benimkide kolik her hafta düzenli olarak sancısı tutar genellikle ben saç kurutma makinesiyle karnını ovarak sakinleştiriyorum ne yaparsan yap gazları bitmiyor benim denemediğim yapmadığım şey kalmadı çünkü

Benimkide kolik her hafta düzenli olarak sancısı tutar genellikle ben saç kurutma makinesiyle karnını ovarak sakinleştiriyorum ne yaparsan yap gazları bitmiyor benim denemediğim yapmadığım şey kalmadı çünkü

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
İlaç ne önermiştir canım faydası olmadı mı
Nurse harveys canım uyku yapıyor ama gaz çıkartıyor onu içince

Çok geçmiş olsun cnm benim bebisde öyle gaz sancısı var cok ağlıyor mamadan dolayı oldu markasini değiştirdim sen mama kullanıyor musun gaz damlası kullan birde kullanmiyorsan
Emiyor canım niçin bu kadar gazlı bilmiyorum mama vermiyorum gaz damlası nurse harveys

Çok geçmiş olsun cnm benim bebisde öyle gaz sancısı var cok ağlıyor mamadan dolayı oldu markasini değiştirdim sen mama kullanıyor musun gaz damlası kullan birde kullanmiyorsan
Emiyor canım niçin bu kadar gazlı bilmiyorum mama vermiyorum gaz damlası nurse harveys

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar