Bebegim 8 haftalık emmek istemiyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Ayss1690 tarafından oluşturulan Bebegim 8 haftalık emmek istemiyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 506 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebegim 8 haftalık emmek istemiyor
Konbuyu başlatan Ayss1690
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynep23

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bebegim 8 haftalık emmek istemiyor lütfen yardımcı olun anneler .. emzirmeyi denedikce ağlıyor , sakinleştirir tekrar tekrar deniyorum yine ağlıyor özellikle akşamları yapıyor sabah emdiginde de 5 dk emip birakiyor
Gazı olabilit canım birde ağzına bak beysz beyaz şeyler vat mı varsa eğer pamukçuk olmuştur ondan istemiyor olabilir.

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Allah'ım yardımcın olsun kuzum🤲🏻

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Gazını çıkartıp tekrar tekrar devam etmeye çalışıyorum ama izin vermiyor , ağzında yok birşey 😒ne yapacağımı şaşırdım
Atak dönemine girmiş olabilir canım gazını alttan ve üstten çıkarıyor mu komple
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aynen benimkinde var pamakçuk nasıl geçer ki acaba
@Zeynep23 sana anlatsın o biliupr kuzum 😘

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Bebegim 8 haftalık emmek istemiyor lütfen yardımcı olun anneler .. emzirmeyi denedikce ağlıyor , sakinleştirir tekrar tekrar deniyorum yine ağlıyor özellikle akşamları yapıyor sabah emdiginde de 5 dk emip birakiyor
Gazdan yada pamukçuk kaynaklı emmek istemez yada mama veriyorsan ve biberonla veriyorsan ondan kaynaklı da olabilir canım

Canım evde karbonatlı su hazırla serçe parmağına temiz bir bez sar suya batırıp dilini damağını yanaklarını nazikçe sil ilk yapışta bile faydasını göreceksin. Aynı zamanda göğsünü oyuncaklarını ağzına götürdüğü herşeyi düzenli bir şekilde temizlemen lazım ki çabuk iyileşsin pamukçuk bulaşıyor çünkü

Canım evde karbonatlı su hazırla serçe parmağına temiz bir bez sar suya batırıp dilini damağını yanaklarını nazikçe sil ilk yapışta bile faydasını göreceksin. Aynı zamanda göğsünü oyuncaklarını ağzına götürdüğü herşeyi düzenli bir şekilde temizlemen lazım ki çabuk iyileşsin pamukçuk bulaşıyor çünkü

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar