Sorum var Bebeğim alerji olduğu için kakasını yapamiyormus

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sevginin gücü tarafından oluşturulan Bebeğim alerji olduğu için kakasını yapamiyormus başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 857 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeğim alerji olduğu için kakasını yapamiyormus
Konbuyu başlatan Sevginin gücü
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sevginin gücü

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kizlar bebeğim besin alerjisi olmuş ondan kakasını yapamiyormus alerji doktoru randevu su bulunamuyor ve ne yapacağımızı bilemiyoruz besin alerjisi yaşayan var mı
Kuzum aile hekimine de gösterebilirsin oda uygun bir ilaç yazıcaktir çok geçmiş olsun

Aselcik

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar bebeğim besin alerjisi olmuş ondan kakasını yapamiyormus alerji doktoru randevu su bulunamuyor ve ne yapacağımızı bilemiyoruz besin alerjisi yaşayan var mı
canım benim kizdada alerji oldu her yerinde kirmizi benekler çıktı domates verdiğim eline kemiriyor suyunu sömürüyor öyle oldu sağlık ocağına götürdüm alerji şurubu verdi ikinci vermemde lekeler geçti sende sağlık ocağı götür alerji şurubu verir büyük bi ihtimal kullanırsın geçer kakasını yapamayınca ben zeytin yağına az sabun batırıp makamdan içine koyuyom yarım saat sürmeden yapiyo istersen sende yap geçmiş olsun

Fadik

Kayıtlı Üye
rank
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende sadece anne sütü veriyorum
Alerji doktoru alerji testi yapıyor ama bu 2 yaşında iken yapılıyor Muş benim oğlumda çoklu Besin alerjisi vardi yoğurt yumurta çikolata çerez buğday fln anne sütü vermiştim ek gıdaya alistiramadim sonra da doktor takviye edici mama vermişti

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende sadece anne sütü veriyorum
Başka bir doktor olmaz canım branş dokturuna götürmen lazım benim oğlumda süt proteini alerjisi vardı başka doktorlar bakmadı bile randevu düşüremediğim için mhrs nin uygulamasını indirdim saat öğleden sonra 4 te yenileniyor sistem oradan randevu alıyorum artık daha kolay oluyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar