bebegim beni hiç emmedi

• Konbuyu başlatan tuğçe pakdil
  • Toplam 2 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde tuğçe pakdil tarafından oluşturulan bebegim beni hiç emmedi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 239 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı bebegim beni hiç emmedi
Konbuyu başlatan tuğçe pakdil
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynep23
T

tuğçe pakdil

Guest
bebegim dogar dogmaz yogun bakima yatti 30 gün boyunca daha sonra karaciger enzimleri yüksek oldugu icin anne sütü vermemi istemedi doktorlari daha sonra anne sütü verebilirsiniz dedi o zaman da sütüm kesildi ve bebegim beni inanilmaz itiyor emzirme destegi alim dedim 1 bucuk küsür online destek veriyorlarmis ben o kadar parayi veremem nasil alistiracam bilmiyorum 3 ay bitti 4 e yeni girdi siz ne yaparsiniz bu durumda

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
bebegim dogar dogmaz yogun bakima yatti 30 gün boyunca daha sonra karaciger enzimleri yüksek oldugu icin anne sütü vermemi istemedi doktorlari daha sonra anne sütü verebilirsiniz dedi o zaman da sütüm kesildi ve bebegim beni inanilmaz itiyor emzirme destegi alim dedim 1 bucuk küsür online destek veriyorlarmis ben o kadar parayi veremem nasil alistiracam bilmiyorum 3 ay bitti 4 e yeni girdi siz ne yaparsiniz bu durumda
Allah yardımcın olsun canım

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Uykulu halinde emzirmeyi denedinmi canım farklı pozisyonunlarda dene hangisini severse alışana kadar hep öyle emzir canımm

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar