Bebeğim burnunu ve gözünü çok kaşıyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Keziban 🦋 tarafından oluşturulan Bebeğim burnunu ve gözünü çok kaşıyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 435 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeğim burnunu ve gözünü çok kaşıyor
Konbuyu başlatan Keziban 🦋
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Keziban 🦋

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 2 aylık bebeğim var dünden beri eliyle burnunu ve gözünü ovalıyor ama öyle bir ovalamadır ki burnu gözü kıpkırmızı oluyor akrabalardan nazardan diye duydum doğruluk payı var mı alerji diye de duydum var mı bir bilginiz?

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar 2 aylık bebeğim var dünden beri eliyle burnunu ve gözünü ovalıyor ama öyle bir ovalamadır ki burnu gözü kıpkırmızı oluyor akrabalardan nazardan diye duydum doğruluk payı var mı alerji diye de duydum var mı bir bilginiz?
Kuzum belki kulağı ağrıyordur ondan öyle yapıyor olabilir

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Normalde bebekler uykuları geldiğinde o hareketi yaparlar ama iki gündür varsa alerjik bişey olabilir canım takip et bir kaç gün daha devam ederse doktora götür

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
Benim de bebeğim iki aylık eli hep yüzünde gözlerini ovalıyor uykusu olunca yaptığını fark ettim. Bi de sürekli tırnak kesiyoruz çizmesin diye

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Olabilri canım nazardan bol bol Felak ve nas suresini oku bebeğine birde takip et uykusu varken mi elini burnunu kaşıyor ona bak benim oğlum genellikle uykusu gelşnce gözlerini ovuşturuyor eğer sürekli yaptığı bir şey ise alerjide olabilir

Tüm sayfalar yüklendi.