Bebeğim büyük tuvaletini tutuyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Hobikahvesi tarafından oluşturulan Bebeğim büyük tuvaletini tutuyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 526 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeğim büyük tuvaletini tutuyor
Konbuyu başlatan Hobikahvesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hobikahvesi

Hobikahvesi

Kayıtlı Üye
rank
Selam arkadaşlar bebeğim 3 aylık oldu gectigimiz aydan bu yana dışkılama yapmıyor ilk sekiz gün geçince gliserin fitil poposuna dokundurmamla beraber yaptı ,2. Defa 9. Güne kadar bekledim yapmayınca yine fitil uyguladım bu defa çok ağladı yine dışkısı gayet sıvıydı bir gün bekledi ve kendiliğinden yaptı ama sonra tekrar aynı olunca budefa 4. Gün yani bugün fitil verdim ( bu arada) gazlı bir bebek olduğu için doğumdan 2 hafta sonra rezene anason kimyon caylariyla çözüm bulmaya çalışmıştım gaz damlası son çözüm olarak doktor tavsiyesiyle aldim yan etki yaptığı için bıraktım ve tabi diğer çaylari da vermedim o caylrai çoğunlukla kendim içiyordum süte geçsin diye , yani çok uzattım biliyorum ama bunları bıraktıktan sonra bu anormal durum gelişti böyle bir durumla karşılaşan varsa tecrübesini paylaşırsa sevinirim.(yarın sağlık ocağına gidiyoruz oradan da danisacagim)

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
Selam arkadaşlar bebeğim 3 aylık oldu gectigimiz aydan bu yana dışkılama yapmıyor ilk sekiz gün geçince gliserin fitil poposuna dokundurmamla beraber yaptı ,2. Defa 9. Güne kadar bekledim yapmayınca yine fitil uyguladım bu defa çok ağladı yine dışkısı gayet sıvıydı bir gün bekledi ve kendiliğinden yaptı ama sonra tekrar aynı olunca budefa 4. Gün yani bugün fitil verdim ( bu arada) gazlı bir bebek olduğu için doğumdan 2 hafta sonra rezene anason kimyon caylariyla çözüm bulmaya çalışmıştım gaz damlası son çözüm olarak doktor tavsiyesiyle aldim yan etki yaptığı için bıraktım ve tabi diğer çaylari da vermedim o caylrai çoğunlukla kendim içiyordum süte geçsin diye , yani çok uzattım biliyorum ama bunları bıraktıktan sonra bu anormal durum gelişti böyle bir durumla karşılaşan varsa tecrübesini paylaşırsa sevinirim.(yarın sağlık ocağına gidiyoruz oradan da danisacagim)
Geçmiş olsun canım vallahi hiç bir bilgim yok bu konuda ama olan yazar mutlaka rabbim şifa versin yavruna

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Geçmiş olsun kuzum Rabbim sifa versin 🤲

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Bizide haber et kuzum rabbim şifa versin inşallah

Hobikahvesi

Kayıtlı Üye
rank
Bizide haber et kuzum rabbim şifa versin inşallah
Amin Allah razı olsun,ederim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Amin Allah razı olsun

Amin Allah razı olsun
Geçmiş olsun canım vallahi hiç bir bilgim yok bu konuda ama olan yazar mutlaka rabbim şifa versin yavruna

K

Kevserrr

Guest
Canım anne sütü alıyosa 1 haftaya kadar bğyk tuvaletini yapamayabiliyo fitil 1 aylık bebek için iyi değil ayrıca karnını doyurduktan sonra sabah öğle akşam bir çay kaşığı hoşar suyu içir tuvaletini yapar

Hobikahvesi

Kayıtlı Üye
rank
Canım anne sütü alıyosa 1 haftaya kadar bğyk tuvaletini yapamayabiliyo fitil 1 aylık bebek için iyi değil ayrıca karnını doyurduktan sonra sabah öğle akşam bir çay kaşığı hoşar suyu içir tuvaletini yapar
Hayır bebeğim bir aylık değil ,ve tuvaletini tutması birhafta yi geçtiği için endişelendim kabız da değil sadece tutuyor

Selam arkadaşlar bebeğim 3 aylık oldu gectigimiz aydan bu yana dışkılama yapmıyor ilk sekiz gün geçince gliserin fitil poposuna dokundurmamla beraber yaptı ,2. Defa 9. Güne kadar bekledim yapmayınca yine fitil uyguladım bu defa çok ağladı yine dışkısı gayet sıvıydı bir gün bekledi ve kendiliğinden yaptı ama sonra tekrar aynı olunca budefa 4. Gün yani bugün fitil verdim ( bu arada) gazlı bir bebek olduğu için doğumdan 2 hafta sonra rezene anason kimyon caylariyla çözüm bulmaya çalışmıştım gaz damlası son çözüm olarak doktor tavsiyesiyle aldim yan etki yaptığı için bıraktım ve tabi diğer çaylari da vermedim o caylrai çoğunlukla kendim içiyordum süte geçsin diye , yani çok uzattım biliyorum ama bunları bıraktıktan sonra bu anormal durum gelişti böyle bir durumla karşılaşan varsa tecrübesini paylaşırsa sevinirim.(yarın sağlık ocağına gidiyoruz oradan da danisacagim) .... Sağlık ocağına danıştım gözlem yap sonra doktora götür demekten başka birşey söylemediler .

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar