Bebeğim çok hareket ediyor.🤦‍♀️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Arzu Asel tarafından oluşturulan Bebeğim çok hareket ediyor.🤦‍♀️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,559 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeğim çok hareket ediyor.🤦‍♀️
Konbuyu başlatan Arzu Asel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Arzu Asel

Arzu Asel

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bebeğim 25 günlük ama hiç durmuyor yatırınca kolları bacakları sürekli hareket ediyo günde toplasan 6 saat uyku anca. Uyuyo neden böyle acaba ya?

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bebeğim 25 günlük ama hiç durmuyor yatırınca kolları bacakları sürekli hareket ediyo günde toplasan 6 saat uyku anca. Uyuyo neden böyle acaba ya?
Yarım kundak yap canım ilk başta kundaga karsiydim bende sürekli irkilerek kendini uyandırıyordu nette araştırdım yarın kundak yapın bebek anne karnından çıkınca dünyaya hemen adapte olamıyor yazıyordu yaptık tan sonra çok daha rahat uyumaya başladı 1 yaşına kadar kundak yaptım bende

Arzu Asel

Kayıtlı Üye
rank
Refleks canım henüz ellleri ayakları kontrol edemediği için her hareketi onları uyandırıyor 😅
Uyanıkken bile kıpır kıpır cnm ya
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yarım kundak yap canım ilk başta kundaga karsiydim bende sürekli irkilerek kendini uyandırıyordu nette araştırdım yarın kundak yapın bebek anne karnından çıkınca dünyaya hemen adapte olamıyor yazıyordu yaptık tan sonra çok daha rahat uyumaya başladı 1 yaşına kadar kundak yaptım bende
Yapıyorum kuzum ama kolları kıpır kıpır uyandırıyo kollarını sarınca kıp kırmızı olup bağrıyo

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
Benim de 38 oldu hala öyle çok şükür diyelim sağlıklı bebekler hareket eder hatta son haftalarda sertleşiyor top gibi bı yerde toplanıp bı anda açıyor kendini sıkıldı yavrum 🤭

Benim de 38 oldu hala öyle çok şükür diyelim sağlıklı bebekler hareket eder hatta son haftalarda sertleşiyor top gibi bı yerde toplanıp bı anda açıyor kendini sıkıldı yavrum 🤭
Ben bu arada 25 haftalık hamilelik sandım daha doğmadı benimki 38 haftaligim 🤦🏼‍♀️😂😂😂

Ben bu arada 25 haftalık hamilelik sandım daha doğmadı benimki 38 haftaligim 🤦🏼‍♀️😂😂😂

Egebaby

Kayıtlı Üye
rank
Kundaga karsiydim.ama.kundaksizda uyumuyordu kollarini sadece battaniyesiyle sikistriyodum bacaklar serbest kolay gaz atsin diye 🤭🤭
Bebegin artik el kol bacak hareketlerini bilincli yapiyor tatlim bosa sallamiyor 😂 uyurkenkiler hariç .

Arzu Asel

Kayıtlı Üye
rank

Bide doğunca gör cnm kıpır kıpır hiç uyumuyoo bak bu saat oldu canım çıktı

Kundaga karsiydim.ama.kundaksizda uyumuyordu kollarini sadece battaniyesiyle sikistriyodum bacaklar serbest kolay gaz atsin diye 🤭🤭
Bebegin artik el kol bacak hareketlerini bilincli yapiyor tatlim bosa sallamiyor 😂 uyurkenkiler hariç .
Hiç durmuyo cnm sürekli kıpırdıyo bu yüzden uyumuyoo beni çok yoruyo kolları hep yukarıda aşağıya indirdim mi başlıyo ağlamaya napıcaz bilmiyorum Allah yardımcımız olsun bu saat oldu hala uyanıkız🤦‍♀️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar