Sorum var Bebeğim diş cikarmadi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Emine kilic tarafından oluşturulan Bebeğim diş cikarmadi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 814 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeğim diş cikarmadi
Konbuyu başlatan Emine kilic
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Rızganarafınannesi

Rızganarafınannesi

Kayıtlı Üye
rank
Herkes doktora götür yazmista yer yapmış sanki ama bir türlü çıkaramıyor
Canım inan oğlumda bi diş çıkarana kadar neler çekiyo zor çıkariyo bazi çocuklar maalesef çok üzülüyo insan. Normalde suan tüm dislerin tamam olmasi gerekiyo ama nerde bizdee o kolaylık😄çevremde genellikle 1 yaşindaki cocuklarin dışlerinin hepsi tam çıkmış nerdeyse üzülüyorum benimkinin cikmadi diye ama nasip her zorlugun yaninda bi kolaylıkta vardir elbet💋

Emine kilic

Kayıtlı Üye
rank
Canım inan oğlumda bi diş çıkarana kadar neler çekiyo zor çıkariyo bazi çocuklar maalesef çok üzülüyo insan. Normalde suan tüm dislerin tamam olmasi gerekiyo ama nerde bizdee o kolaylık😄çevremde genellikle 1 yaşindaki cocuklarin dışlerinin hepsi tam çıkmış nerdeyse üzülüyorum benimkinin cikmadi diye ama nasip her zorlugun yaninda bi kolaylıkta vardir elb

Canım inan oğlumda bi diş çıkarana kadar neler çekiyo zor çıkariyo bazi çocuklar maalesef çok üzülüyo insan. Normalde suan tüm dislerin tamam olmasi gerekiyo ama nerde bizdee o kolaylık😄çevremde genellikle 1 yaşindaki cocuklarin dışlerinin hepsi tam çıkmış nerdeyse üzülüyorum benimkinin cikmadi diye ama nasip her zorlugun yaninda bi kolaylıkta vardir elbet💋
Öncelikle Rabbim kolaylık versin minik kuşada çok zor gerçekten ilk disnkac ayda çıktı ki bizde tık yok işte öyle kaldım bende

R

Rabia İnaltekin

Guest
Merhaba kızlar ya bebeğim 13 aylık oldu halen dış yok bu durumu yaşayan varmı bunun için doktora gozukmelimiyim lütfen bilgisi olan paylaşabilir mi
Canım benim kızım 14aylik yeni çıkardı dişini hemde ar arda 4tane çıktı ben götürdüm hastaneye vitaminsizlikten olur dediler devit kullandım kan ilacı kullandım yemesine içmesine dikkat ettim pekmez yedirdim inan bana 1hafta sonra dişi çıktı hiç korkma yani Allah'ın iziniyle birşey olmaz

Emine kilic

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim kızım 14aylik yeni çıkardı dişini hemde ar arda 4tane çıktı ben götürdüm hastaneye vitaminsizlikten olur dediler devit kullandım kan ilacı kullandım yemesine içmesine dikkat ettim pekmez yedirdim inan bana 1hafta sonra dişi çıktı hiç korkma yani Allah'ın iziniyle birşey olmaz
Aa sonunda istediğim cevabı aldım teşekkür ederim bende hemen başlayayım ama çıkaracak gibi ya artık görüyorum beyazlığı

Tüm sayfalar yüklendi.