Bebeğim hidrosefaliymiş

• Konbuyu başlatan Dilek kandemir
  • Toplam 11 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Dilek kandemir tarafından oluşturulan Bebeğim hidrosefaliymiş başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,316 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeğim hidrosefaliymiş
Konbuyu başlatan Dilek kandemir
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Irem6161.

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
21 haftalik hamileyim bebegimin agır bir hastalikla savaştiğını öğrendim beyni su ile doluyor omuriliği hasarlı lütfen hamileler folik asit kullanimini asla aksatmayin buna neden olan folik asit yetersizligiymiş bebeğim zeka geriligi ve felc ile dogacak rabbim yardimcim olsun 😑😑😑 doktorlar aldirmami önerdi ben ise doguracam kiyamam ona
Benm ilk qebeliqimdede düşük tehlikem için hastaneye yatmstim yanımda 2 bayan wardi birinin durumu sizinle aynıydı kürtaj olmstu diqerinin wucudu qelismemsti doktrlr folk asiti kullanmazsanz böyle olur demislerdi. Siz hiç aksattinzmi içmeyi. Rabbim buqünün hürmetine yawrunuzu saqlikli sihhatli şekilde size baqslasn insaAllah 🤲

Irem6161.

Kayıtlı Üye
rank
21 haftalik hamileyim bebegimin agır bir hastalikla savaştiğını öğrendim beyni su ile doluyor omuriliği hasarlı lütfen hamileler folik asit kullanimini asla aksatmayin buna neden olan folik asit yetersizligiymiş bebeğim zeka geriligi ve felc ile dogacak rabbim yardimcim olsun 😑😑😑 doktorlar aldirmami önerdi ben ise doguracam kiyamam ona
Tabiki dogur allah büyüktür saglikli gelir

Tüm sayfalar yüklendi.