Bebeğim için öneri istiyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğum Hikayeleri kategorisinde Azranın annesi tarafından oluşturulan Bebeğim için öneri istiyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 534 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğum Hikayeleri
Konu Başlığı Bebeğim için öneri istiyorum
Konbuyu başlatan Azranın annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan AYŞENUR🦋

Azranın annesi

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar ben bayadır uğramıyorum buraya konu benim bebeğim 5 ayında girdi ona neler verebilirim ek gıdaya hazırlık yavaştan başlamak istiyorum neler önerirsiniz ben ilk öce neyden başlıyım bana yardımcı olursanız sevinirim 🫶

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Merhaba arkadaşlar ben bayadır uğramıyorum buraya konu benim bebeğim 5 ayında girdi ona neler verebilirim ek gıdaya hazırlık yavaştan başlamak istiyorum neler önerirsiniz ben ilk öce neyden başlıyım bana yardımcı olursanız sevinirim 🫶
Ben kayra ya 4. Ayda başlamıştım az az ve çorba suları ile başlamıştım canım. Bir 4 5 ay asla ama asla tatlı şekerli şeyler vermemiştim meyve bile tamamen çorba yoğurt gibi ürünlerle besledim ki sonrafan çorba yada sebze reddi olmasın diye şuan 27 aylık her şeyi yer kızım da 3 aylık oldu bugün 1 ay sonra ona da başlayacağım aynı şekilde yapacağım

Azranın annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ben kayra ya 4. Ayda başlamıştım az az ve çorba suları ile başlamıştım canım. Bir 4 5 ay asla ama asla tatlı şekerli şeyler vermemiştim meyve bile tamamen çorba yoğurt gibi ürünlerle besledim ki sonrafan çorba yada sebze reddi olmasın diye şuan 27 aylık her şeyi yer kızım da 3 aylık oldu bugün 1 ay sonra ona da başlayacağım aynı şekilde yapacağım
Tmm canım teşekkür ederim bende öyle yapıcam inşallah

廾 azalᏝ

Kayıtlı Üye
rank
Bize doktor 3 gün ev yoğurduyla başla sonra yavaş yavaş çorba suyu sonra da ezilmiş sebze meyveyle devam et dedi ama alerjiye dikkat etmek gerekiyor 3er gün verip gözlemlemek gerekiyor

AYŞENUR🦋

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
4 ay erken değilmi 6 ay diyorlar hep
Evet 6 diyorlar ama ben kayra sürekli biz yerken yemek istediği için azar azar taddırıyordum hoş öyle normlde 6 aylık bir bebeğe yarım çay bardağı kadar verilir ben onun 4 de 1 ini bile vermedim 4 5 aylıkken hep daha az az verdim . Tamamen annenin hissiyatı bence. Doyumluk değil ama tadımlık vermeye karşı değilim .

Buğlemin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Evet 6 diyorlar ama ben kayra sürekli biz yerken yemek istediği için azar azar taddırıyordum hoş öyle normlde 6 aylık bir bebeğe yarım çay bardağı kadar verilir ben onun 4 de 1 ini bile vermedim 4 5 aylıkken hep daha az az verdim . Tamamen annenin hissiyatı bence. Doyumluk değil ama tadımlık vermeye karşı değilim .
Hem aile hekimi hem çocuk doktorumuz kesinlikle 6. Aya kadar su bile verme dediler yemek yada tadım hiç Cesaret edemedim eşime kalsa herşeyin suyundan tattiricak ama ben müsade etmiyorum

AYŞENUR🦋

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Hem aile hekimi hem çocuk doktorumuz kesinlikle 6. Aya kadar su bile verme dediler yemek yada tadım hiç Cesaret edemedim eşime kalsa herşeyin suyundan tattiricak ama ben müsade etmiyorum
Bir çok doktor dinledim bu konuda canım o yüzdwn zaten verme kararı aldım normaldw tabi ki anne sütü en önemlisi. Ben sadece çocuğumun beden dilini takip ettim o kadar … ben yapıyorum diye herkes yapmak zorunda değil

Tüm sayfalar yüklendi.