Bebeğim mamayı icmiyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Nisan Anneleri kategorisinde nur88888 tarafından oluşturulan Bebeğim mamayı icmiyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 143 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Nisan Anneleri
Konu Başlığı Bebeğim mamayı icmiyor
Konbuyu başlatan nur88888
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan AYŞENUR🦋

nur88888

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar bebeğim 4 buçuk aylık yani ayın 12 nde 5 aya giricek ama mamayı eskisi kadar içmiyor önceden 5 biberon falan mama içerdi akşama kadar 150 ml ama şimdi günde iki sefer içiyor 150 ml yapıyorum 75 ml içiyor ebeye söyledim oda o zaman ek gıdaya geç evde meyve püresi yada çorba yap ver dedi sizin tavsiyeleriniz nedir

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
At
Arkadaşlar bebeğim 4 buçuk aylık yani ayın 12 nde 5 aya giricek ama mamayı eskisi kadar içmiyor önceden 5 biberon falan mama içerdi akşama kadar 150 ml ama şimdi günde iki sefer içiyor 150 ml yapıyorum 75 ml içiyor ebeye söyledim oda o zaman ek gıdaya geç evde meyve püresi yada çorba yap ver dedi sizin tavsiyeleriniz nedir
atak yaşıyor olabilir canım o ara emen bebek neredeyse emmeyi bırakma raddine geliyor. Benim kız 4 ay 9 günlük emerken sürekli ağlıyoe hanımefendiyi ayakta yürüyerek emzirmem gerekmiş anca öyle emer yada komple yatarak abisinde bu aylarda böyleydi sonra düzeldi. Eğer yemeğr atlıyorsa ver . Yada iştasız bir bebek olacaktır belli olmaz her yolu dene bir

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar