Bebegim nefes alamıyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Duruu tarafından oluşturulan Bebegim nefes alamıyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,264 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebegim nefes alamıyor
Konbuyu başlatan Duruu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan S♥️E💙

Duruu

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bazen olduğunda bebegim nefes alamiyor burnu tikaniyor ama içinde hicbirsey gözükmüyor böyle olunca çok korkuyorum başına gelen varmi 9 günlük bebeğim

İklim

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bazen olduğunda bebegim nefes alamiyor burnu tikaniyor ama içinde hicbirsey gözükmüyor böyle olunca çok korkuyorum başına gelen varmi 9 günlük bebeğim
Bayanin biri kendi sütünden sağıp damlatiyomuş çok iyi geliyo açılıyor bidahada kapanmadı tavsiye ederim diyodu bn dogumdan sonra başıma gelirse deniycem bakalim

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim oğlumda yeni doğduğunda öyleydi serum fizyolojik sıkınca rahatlatır
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bayanin biri kendi sütünden sağıp damlatiyomuş çok iyi geliyo açılıyor bidahada kapanmadı tavsiye ederim diyodu bn dogumdan sonra başıma gelirse deniycem bakalim
Evet onu bende okumuştum denenebilir aslında anne sütü sonuçta herhangi birşey olacağını sanmıyorum bende kulağım ağrıdığı zaman kendi sütümden damlatıyorum rahatlatıyor 🤦‍♀️😂😂😂

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Canim kaynatıp mesela hoşaf gibi yapsam doğuma giderken yanımda götürsem hastanede süt veriliyor ya o zaman versem olur mu
Çok az vereceksin zaten bebeğe bir çay kaşığı sen yiyeceksin olur neden olmasın

Kendin için günde iki defa yap taze taze hasla ılık olunca ye hem bagirsagina çok faydası oluyo hem sütüne hem sarılık icin

Kendin için günde iki defa yap taze taze hasla ılık olunca ye hem bagirsagina çok faydası oluyo hem sütüne hem sarılık icin

Canim kaynatıp mesela hoşaf gibi yapsam doğuma giderken yanımda götürsem hastanede süt veriliyor ya o zaman versem olur mu
Canim kendin içinde gün içinde çok tüketme iki küçük kasa sabah akşam yüksek miktarda protein içerdiği için fazlasında alerjik reaksiyon gösterebilir

Canim kendin içinde gün içinde çok tüketme iki küçük kasa sabah akşam yüksek miktarda protein içerdiği için fazlasında alerjik reaksiyon gösterebilir

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar