Bebegim sırt üstü yatınca aglıyor gazı var biliyorum ama karnına dokununca aglamaya başlıyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Merveozer tarafından oluşturulan Bebegim sırt üstü yatınca aglıyor gazı var biliyorum ama karnına dokununca aglamaya başlıyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 346 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebegim sırt üstü yatınca aglıyor gazı var biliyorum ama karnına dokununca aglamaya başlıyor
Konbuyu başlatan Merveozer
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Merveozer

Kayıtlı Üye
rank
Bebegim sırt üstü yatınca aglıyor gazı var biliyorum ama karnına dokununca aglamaya başlıyor ne yapıcam bilmiyorum

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Bebegim sırt üstü yatınca aglıyor gazı var biliyorum ama karnına dokununca aglamaya başlıyor ne yapıcam bilmiyorum
Duş aldır canım sonra karnına zeytinyağı ile saat yönünde masaj yap birde zeytinyağını temizleme pamuğuna dök poposuna yerleştir bir daha ki bez değişimine kadar kalsın gazını çıkarmada yardımcı olur

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bebeğine ayak masajı yap canım bisikley sürer gibi biraz zaman alır ama gazını çıkartır. 1 aylık vs ise çay kaşığı ucu kadar zeytinyağ ver. Karnının üstüne yatır oda rahat ettirir onu

Merveozer

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum sıcak duş aldır karnına zeytinyağı ile masaj yap kendi yediklerine dikkat et
Dikkat ediyorum sırf ona gaz yapıyor diye yemiyorum hatta
Bebeğine ayak masajı yap canım bisikley sürer gibi biraz zaman alır ama gazını çıkartır. 1 aylık vs ise çay kaşığı ucu kadar zeytinyağ ver. Karnının üstüne yatır oda rahat ettirir onu
Zeytinyag veriyorum ama bana mısın demiyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Duş aldır canım sonra karnına zeytinyağı ile saat yönünde masaj yap birde zeytinyağını temizleme pamuğuna dök poposuna yerleştir bir daha ki bez değişimine kadar kalsın gazını çıkarmada yardımcı olur
Teşekkür ederim kuzum benim

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

O zaman kulak temizleme çubuğunu iyice zeytinyağına batır popoşinin içine doğru yavaşça ittir ama dikkat et çok ittirme. Bunu günde 2 3 kex uygula hatta 1. Uygulamada bile gaz çıkarır.

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank

Geçicek kuzum bizimde ilk üç ay çok kötü geçti hergunumuz sancılı idi 3 buçuk ayligiz şimdi daha yeni yeni iyi olmaya başladı bugünlerde şükür

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Temizleme çubuğuna zeytin yağı sür poposuna koy hafif çevir hemen kakasını yapar bunu bana çocuk doktoru söylemişti benin bebeğimde 5 6 gün kaka yapmıyordu şimdi zorlanınca öyle yapıyorum hemen kakasını o dk yapıyor rahatlıyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar