Sorum var bebegim sunnetle beraber ameliyat olacak kizlar ama ben cok korkuyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde iyiki varsiniz cocuklarim tarafından oluşturulan bebegim sunnetle beraber ameliyat olacak kizlar ama ben cok korkuyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 429 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı bebegim sunnetle beraber ameliyat olacak kizlar ama ben cok korkuyorum
Konbuyu başlatan iyiki varsiniz cocuklarim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynep41

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
kizlar oğlumun sunnet olmasi gerektigini yazmiştim gecen gun bugun doktora göturdum bebegimi doktor bebegin yumurtaliklarinin birisi yukarida inmesi gerekirken hiç inmemiş fazla zaman gecmeden ameliyat olmasi gerekiyo dedi onunla beraberde sunnet yapilacak dedi ben cok korkuyorum.allah korusun bişey olmasin da kucuk yavrucuguma 😔

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
kizlar oğlumun sunnet olmasi gerektigini yazmiştim gecen gun bugun doktora göturdum bebegimi doktor bebegin yumurtaliklarinin birisi yukarida inmesi gerekirken hiç inmemiş fazla zaman gecmeden ameliyat olmasi gerekiyo dedi onunla beraberde sunnet yapilacak dedi ben cok korkuyorum.allah korusun bişey olmasin da kucuk yavrucuguma 😔
Bizimde aynı durumdan ameliyat oldu canım ama korkulacak bişey yok evet daha küçük insan illaki tedirgin olur ama sünnet de aradan çıkıyor rahat edersin küçükken yaptırsan daha iyi bezli olduğu için o kadar zorlanmazsin hemen iyilesiyo inan.benim bebeğim de doğuştan öyleydi hatta doktor yurutece koymayın demişti bide iki yaşına kadar bekleyin yürüyünce belki iner dedi biz kaç doktora gösterdik vakit kaybetmeden ameliyatini yaptırın dedi iki yaşı geçmesin dedi bizde 14aylikken yaptırdık canım iki saate yakın ameliyatta kaldı çok şükür bı hafta içinde toparlandı 🤲

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Bizimde aynı durumdan ameliyat oldu canım ama korkulacak bişey yok evet daha küçük insan illaki tedirgin olur ama sünnet de aradan çıkıyor rahat edersin küçükken yaptırsan daha iyi bezli olduğu için o kadar zorlanmazsin hemen iyilesiyo inan.benim bebeğim de doğuştan öyleydi hatta doktor yurutece koymayın demişti bide iki yaşına kadar bekleyin yürüyünce belki iner dedi biz kaç doktora gösterdik vakit kaybetmeden ameliyatini yaptırın dedi iki yaşı geçmesin dedi bizde 14aylikken yaptırdık canım iki saate yakın ameliyatta kaldı çok şükür bı hafta içinde toparlandı 🤲
benimkinede öyle dedi geç olmadan ameliyat yaptirin dedi benim bebegimde 15 aylik şimdi

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Allahin iziyle bir sorun olmaz inşallah kuzum korkma dua et rabbim kolaylık versin inşallah

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Çok geçmiş olsun inşallah cnm bnm küçük olduğu icin ağlarsın sünnete girmesi çıkması yarım saat gibi bir şey sürdü bnde ağladım üzüldüm evladın olunca işte iksii de mecbur olacak şeylermis rabbim yardım etsin dualarımız sizinle

Ozlem003

Kayıtlı Üye
rank
Hiç korkma canım Allah’a emanet yavrularımız bu yaygın bir şey sık görülüyor hemencik iyileşsin paşamız

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Ay yavrum benim ya çok geçmiş olsun 🌸🤲🏻

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar