Bebeğim Uyumuyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Duruu tarafından oluşturulan Bebeğim Uyumuyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,176 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeğim Uyumuyor
Konbuyu başlatan Duruu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan kraliceanne

Duruu

Kayıtlı Üye
rank
Göqüsünüzde uyutmayi deniyomusunuz. Ben humana içiyorum qündüzleri 1 bardak qeceye etki ediyor bebeqim çok rahat uyuyor şeytan kulaqna kurşun. 13 qünlük benim minnaqimda yediqnze dikkat edin qaz yapıyor. We humana deneyin isterseniz
Şükür gazı falan yok gündüz çok güzel uyuyor ama gece hiç uyumuyorya
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok normal onunda dünyaya uyum sağlama çabası var öyle düşün bir müddet sonra değişecek o uykuları da annesi o uyuyunca sende uyumaya çalış. Allah yardımcın olsun canım
Kimse bana bukadar zor olduğunu soylemmedi ya kafayı yiyorum resmen uykusuzluktan😂😂😂

Çok normal onunda dünyaya uyum sağlama çabası var öyle düşün bir müddet sonra değişecek o uykuları da annesi o uyuyunca sende uyumaya çalış. Allah yardımcın olsun canım
Kimse bana bukadar zor olduğunu soylemmedi ya kafayı yiyorum resmen uykusuzluktan😂😂😂

İki Prenses Annesi 💜

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar kafayı yiyeceğim ya 5.gunluk oldu gündüz uyuyo gece hiç uyumuyor ya😭😭😭
O dert bizde de vardı gündüz zor uyandiriyodum gece gözünü kapatmiyodu kirkimiz çıktı bugün gece uyumaya başladı kırkından sonra değişir diyolar Allah yardımcımız olsun

Göqüsünüzde uyutmayi deniyomusunuz. Ben humana içiyorum qündüzleri 1 bardak qeceye etki ediyor bebeqim çok rahat uyuyor şeytan kulaqna kurşun. 13 qünlük benim minnaqimda yediqnze dikkat edin qaz yapıyor. We humana deneyin isterseniz
Bende humana içiyorum günde 2 veya 3 bardak gazını da kolay cikariyo maşallah

Duruu

Kayıtlı Üye
rank
O dert bizde de vardı gündüz zor uyandiriyodum gece gözünü kapatmiyodu kirkimiz çıktı bugün gece uyumaya başladı kırkından sonra değişir diyolar Allah yardımcımız olsun
İnşallah ya valla okadar zormuş ki annemin değerini bikere daha anladım neler çektiğini daha 5 günlük olmasına rağmen bide sezeryan oldum canımin yanmasına ne diyim bebegin bu hareketinemi😂😭😂😭

İki Prenses Annesi 💜

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah ya valla okadar zormuş ki annemin değerini bikere daha anladım neler çektiğini daha 5 günlük olmasına rağmen bide sezeryan oldum canımin yanmasına ne diyim bebegin bu hareketinemi😂😭😂😭
Bende ikinci sezeryanı oldu yeni doğduğunda göğüslerim yara oldu uykusuz kaldım baş ağrısından yerlerde süründüm çok şükür kirkimiz da çıktı şimdilik rahatız zor ama güzel duygu Allah annelerimizi başımızdan eksik etmesin Amin 🤗

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Canım gece gunduz ayrımı yapamaz bebekler gunduz uyanık tutmaya calıs gece uyut altını acınca onunla konus gece tam tersi sessiz ol

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar