Bebeğim yerdeyken pusette. Düştü acill cevap

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Eylül Anneleri kategorisinde Rabia poyraz tarafından oluşturulan Bebeğim yerdeyken pusette. Düştü acill cevap başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 585 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Eylül Anneleri
Konu Başlığı Bebeğim yerdeyken pusette. Düştü acill cevap
Konbuyu başlatan Rabia poyraz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
Olmaz bence canım yüksek değil sonuçta. Kafasına falan bak iyice kızarıklık vs var mı. Koltuktan düşünce bile bi şey olmuyor Allah ın izniyle. Tabi dikkat etmek lazım. Huzursuzluğu vs yoksa bi şey yoktur inşallah panik yapma

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Bebeğim pusette yerdeydi birden yüzüstü düştü görünürde bişey yok ama bişey olmaz dimi lütfen cevap verin
Canım aynisini bende yaşadım ilk bebegimdi bide iki aylıktı pusete koydum doktor randevum vardı puset meğerse tam takılı deilmis pusetin kolundan kaldırdığım gibi bebek içinden fırladı🙄🙄🤦 nasıl agliyorum bebeği yerden kaldiracagima ağlıyorum 🙄sonra eşim baya kızmıştı bişey olmadı diye bebekde uykudaydi bide ya neyse doktora götürdük azıcık burnu kanadı bişey yok dedi hiç test filan bişey de yapmadı şükür bişey olmadı telaş etme inşallah hicbiseyde olmaz Allah'ın izniyle 🤲

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Bebeğim pusette yerdeydi birden yüzüstü düştü görünürde bişey yok ama bişey olmaz dimi lütfen cevap verin
Yüzüstü düşmelerde çok sıkıntı olmuyor yüksek mesafeden düşmemiş korkma canım sen yine de takip et kusma göz kayması baygınlık gibi şeyler olursa olacağını sanmıyorum ama doktora götürürsün. Geçmiş olsun

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Canım aynisini bende yaşadım ilk bebegimdi bide iki aylıktı pusete koydum doktor randevum vardı puset meğerse tam takılı deilmis pusetin kolundan kaldırdığım gibi bebek içinden fırladı🙄🙄🤦 nasıl agliyorum bebeği yerden kaldiracagima ağlıyorum 🙄sonra eşim baya kızmıştı bişey olmadı diye bebekde uykudaydi bide ya neyse doktora götürdük azıcık burnu kanadı bişey yok dedi hiç test filan bişey de yapmadı şükür bişey olmadı telaş etme inşallah hicbiseyde olmaz Allah'ın izniyle 🤲
Bide doktor iki saat uyutma demişti canım

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Olmaz canım sen 2 saat boyunca gözlemle düştüğü yer alçak ama ne olur ne olmaz kulağından filan sıvı gelmedipi sürece, ve anormal davranışlar yapmadığı dürece sıkıntı yok.

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 38. Haftasındasınız.
Bebeğin organları tamamen gelişti. artık dışarı hayata hazırız. Bundan sonraki
en büyük sıkıntımız beklemek. bütün anne adayları hemen doğum yapacağını düşünür. Ayak bileklerindeki şişlikler iyice artar. preeklampsiye tekrar dikkat.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 48 cm ağırlıgı 2950 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar