Bebegimde çok az böbrek genişlemesi

• Konbuyu başlatan Mahizar
  • Toplam 2 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mahizar tarafından oluşturulan Bebegimde çok az böbrek genişlemesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 348 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebegimde çok az böbrek genişlemesi
Konbuyu başlatan Mahizar
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mahizar
M

Mahizar

Guest
Dogacak bebeyimde sorun cikti!

Kizlar dun bana muayinede kizimda cok az bovrek geniwlenmesi oldugunu soylediler. Kordon baginda da 3 damar yerine 2 damar izleniyor, kendin doguramazsin deye sezeryan onerdiler. Kim boyle bir weyle karwilawti? LUTFEN yorumlarinizi bekliyorum

Kübraeymenenes

Kayıtlı Üye
rank
Dogacak bebeyimde sorun cikti!

Kizlar dun bana muayinede kizimda cok az bovrek geniwlenmesi oldugunu soylediler. Kordon baginda da 3 damar yerine 2 damar izleniyor, kendin doguramazsin deye sezeryan onerdiler. Kim boyle bir weyle karwilawti? LUTFEN yorumlarinizi bekliyorum
Canım böbrek genişlemesini bilmiyorum ama benim kardeşimin de hamileliğinde 3 kordon olması gerekirken iki vardı doktor sorun olmaz beslenmene dikkat et sadece dedi yani bebek kilo alma açısından oldukça sağlıklı bir bebeği var çok şükür sezeryanla doğdu ama açılması olmadığı için bence senin normal doğuma engel değildir başka doktora git bide

M

Mahizar

Guest
Canım böbrek genişlemesini bilmiyorum ama benim kardeşimin de hamileliğinde 3 kordon olması gerekirken iki vardı doktor sorun olmaz beslenmene dikkat et sadece dedi yani bebek kilo alma açısından oldukça sağlıklı bir bebeği var çok şükür sezeryanla doğdu ama açılması olmadığı için bence senin normal doğuma engel değildir başka doktora git bide
Cok rahatlatdim canim, cok saol cevabin icin

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar