Bebeğimi beşige nasıl alıştırabilirim ?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Betül Göker tarafından oluşturulan Bebeğimi beşige nasıl alıştırabilirim ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,220 kez görüntülenmiş, 49 yorum ve 9 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeğimi beşige nasıl alıştırabilirim ?
Konbuyu başlatan Betül Göker
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan şühedaaa
Merhaba kızlar ben yeni katıldım buraya ve cok beğendim merak ettiklerinizi birbirinize sormanız çok iyi. Benim de 2 aylık bebeğim var ve ilk çocuğum. Çok merak ettiğim şeyler var ama çevremde sorabilecegim kimse yok. Neyse çok uzatmadan benim bebeğim 2 aylık ve beşiğinde yatmıyor ayagimda sallayıp uyutuyorum beşige koyunca uyanıyor. Sizce bu durum büyüdükce düzelir mi yada nasıl alıştırabilirim .
Canım sana alışmış senin kokuna sinen birşey yanına indir ağlasa bile hemen alma beşikten zamanla alışır

Zeynepkoroglu42

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar ben yeni katıldım buraya ve cok beğendim merak ettiklerinizi birbirinize sormanız çok iyi. Benim de 2 aylık bebeğim var ve ilk çocuğum. Çok merak ettiğim şeyler var ama çevremde sorabilecegim kimse yok. Neyse çok uzatmadan benim bebeğim 2 aylık ve beşiğinde yatmıyor ayagimda sallayıp uyutuyorum beşige koyunca uyanıyor. Sizce bu durum büyüdükce düzelir mi yada nasıl alıştırabiliri
Biz 6 ayligiz ayakta sallayınca uyuyor indirince uyanıyor bide gece yatırıyoruz besige dediğin gibi hemen uyanıyor buna bı care yok galiba 2 saate anca uyuyor

Dilaraaa'

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar ben yeni katıldım buraya ve cok beğendim merak ettiklerinizi birbirinize sormanız çok iyi. Benim de 2 aylık bebeğim var ve ilk çocuğum. Çok merak ettiğim şeyler var ama çevremde sorabilecegim kimse yok. Neyse çok uzatmadan benim bebeğim 2 aylık ve beşiğinde yatmıyor ayagimda sallayıp uyutuyorum beşige koyunca uyanıyor. Sizce bu durum büyüdükce düzelir mi yada nasıl alıştırabilirim .
Canım sürekli sallamaya alışmış sen sallamayı kestiğinde uyanıyor. Kendi besigine alıştırmak istiyorsan önce sallamayı bırakıp sandalye tekniğini kullanıp bebeğini besigine koyup alışmasını sagliycaksin ama kararlı ve iradeli olman gerekiyor agliycak kolay olmuycak hikaye oku yada ben burdayım de ninni şöyle uyuyana kadar. Bir süre sonra Alisacak zaten.

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Canım sürekli sallamaya alışmış sen sallamayı kestiğinde uyanıyor. Kendi besigine alıştırmak istiyorsan önce sallamayı bırakıp sandalye tekniğini kullanıp bebeğini besigine koyup alışmasını sagliycaksin ama kararlı ve iradeli olman gerekiyor agliycak kolay olmuycak hikaye oku yada ben burdayım de ninni şöyle uyuyana kadar. Bir süre sonra Alisacak zaten.
Katılıyorum.

Bebeğin daha küçükmüş canım ilk önce ayağında sallamayi bırakmakla başla çünkü devam edersen sonradan düzelmez hep ayağında sallanmak ister bikac gün huzursuz olur besige koyup sallayınca ama sonrasında alışıyor bende ilk ay ayağımda salladım çok gazlı bı bebekti sabahlara kadar ağlıyordu ayaklarımı hissetmiyordum 1 ay sonra felan bıraktım beşikte sallamaya başladım alıştı şimdi 1 yaşı da hala beşikte uyuyor sallanarak bazen kendisi uyuyor değişiyor yani ama neye alisirsa öyle devam ediyor kuzum ayağında sallamayi kesinlikle bırak sana da zor olur

şühedaaa

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar ben yeni katıldım buraya ve cok beğendim merak ettiklerinizi birbirinize sormanız çok iyi. Benim de 2 aylık bebeğim var ve ilk çocuğum. Çok merak ettiğim şeyler var ama çevremde sorabilecegim kimse yok. Neyse çok uzatmadan benim bebeğim 2 aylık ve beşiğinde yatmıyor ayagimda sallayıp uyutuyorum beşige koyunca uyanıyor. Sizce bu durum büyüdükce düzelir mi yada
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sana bir sayfa önereceğim canım mutlaka oku araştır faydası olacaktır @uyumayiogreniyorum ve bebek daha küçük olduğu için seni sürekli yanında istiyor göğüs pedlerini onun besigine koyabilirsin senin kokun sinsin

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar