Bebegimi yogun bakıma yatırdılar dua edin kızlar🤲

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Darkangel tarafından oluşturulan Bebegimi yogun bakıma yatırdılar dua edin kızlar🤲 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,992 kez görüntülenmiş, 32 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebegimi yogun bakıma yatırdılar dua edin kızlar🤲
Konbuyu başlatan Darkangel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gulperi nin annesi

Darkangel

Kayıtlı Üye
rank
3 gün önce normal dogum yaptım kızlar bebek doğum esnasında mekonyum yutmuş aZ birsey kan enfeksiyon degeri 6 ydı taburcu olurken cocuk doktoru ben izne cıkıcam baska bir hastaneye kontrole git yine yükselirse yatması gerek dedi cıkar cıkmaz geldik söylediği doktora dıs kontrollerde birsey cıkmadı ertesi gün yine gelin kana bakıcaz dediler enfeksiyon degeri 31 olmus yatıs yaptırdık mecburen sütüm de gelmiyor üzüntüden bir yandan tam kavustum bebegime şükür derken yogun bakıma kapılar arkasına vermek çok zor geliyor Basına gelen var mı böyle bir durum

AmineErva'm

Kayıtlı Üye
rank
Başıma gelmedi bilmiyorum ama dua edin iyi olacaktır inşallah siz üzüntü sıkıntı yapıp ta sütünüzü kaybetmeyin dua en büyük ilaçtır sağ salim kucağınıza alıp eve gitmeyi de nasip etsin Rabbım burdan da güzel resimler atarsın bizlere❤️🌺

Qubos

Kayıtlı Üye
rank
3 gün önce normal dogum yaptım kızlar bebek doğum esnasında mekonyum yutmuş aZ birsey kan enfeksiyon degeri 6 ydı taburcu olurken cocuk doktoru ben izne cıkıcam baska bir hastaneye kontrole git yine yükselirse yatması gerek dedi cıkar cıkmaz geldik söylediği doktora dıs kontrollerde birsey cıkmadı ertesi gün yine gelin kana bakıcaz dediler enfeksiyon degeri 31 olmus yatıs yaptırdık mecburen sütüm de gelmiyor üzüntüden bir yandan tam kavustum bebegime şükür derken yogun bakıma kapılar arkasına vermek çok zor geliyor Basına gelen var mı böyle bir durum
Allahim Şafi adıyla şifa versin inş

Darkangel

Kayıtlı Üye
rank
Allahim Şafi adıyla şifa versin inş
Amin çok sagol canım rabbim kimseyi cocuguyla sınamasın cok zormuş kucagıma tam aldım derken ellerinle yogun bakıma vermek kokusu hala burnumda ne zormuş rabbim düşmanımın basına vermesin 😔
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Başıma gelmedi bilmiyorum ama dua edin iyi olacaktır inşallah siz üzüntü sıkıntı yapıp ta sütünüzü kaybetmeyin dua en büyük ilaçtır sağ salim kucağınıza alıp eve gitmeyi de nasip etsin Rabbım burdan da güzel resimler atarsın bizlere❤️🌺
Amin 🤲 allah razı olsun rabbim kimseyi evladıyla sınamasın düşmanımın basına bile vermesin 🤲

Ayşenurr

Kayıtlı Üye
rank
Üzülme enfeksiyon cabuk geçiyor en geç 10 güne verirler sana üzme kendini bak bebişin çıktığında keşke uzulmeseydim sütüm için dersin için ferah olsun çok iyi anlıyorum kuvez günleri çok zor bn 39 gün bekledim ama emin ol Allah'ın izniyle en kısa sürede vericekler sana bebişini

Darkangel

Kayıtlı Üye
rank
Üzülme enfeksiyon cabuk geçiyor en geç 10 güne verirler sana üzme kendini bak bebişin çıktığında keşke uzulmeseydim sütüm için dersin için ferah olsun çok iyi anlıyorum kuvez günleri çok zor bn 39 gün bekledim ama emin ol Allah'ın izniyle en kısa sürede vericekler sana bebişini
Şu yüregime anlatabilsem birde nasıl cigerim yanıyor yogun bakım kapısından ayrılamıyorum sadece yarım saat görebildim ne kadar zor hic tanımadıgın insanların eline verip eve gitmek zorunda olmak sesi hala kulaklarımda çınlıyor 😔kokusu hep burnumda😔😔

Ayşenurr

Kayıtlı Üye
rank
Şu yüregime anlatabilsem birde nasıl cigerim yanıyor yogun bakım kapısından ayrılamıyorum sadece yarım saat görebildim ne kadar zor hic tanımadıgın insanların eline verip eve gitmek zorunda olmak sesi hala kulaklarımda çınlıyor 😔kokusu hep burnumda😔😔
Ordaki hemşireler çok iyi bakıyor gerçekten biliyorum anne yüreği ama bak bir baktın 2 3 gün sonra da verirler enfeksiyon cabuk geçiyor gerçekten bak içini ferah tut

Mustafamin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Rabbimm acil sifalar versin inss cnm .

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Bi tanıdığımın başına gelmişti 10 gün bebek yoğun bakımda kaldı 10 gün sonra taburcu ettiler sonrasında bi sıkıntı yaşamadı içinizi ferah tutun Rabbim şifa versin meleginize

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Allah sifa versin canım 40 haftalar cok riskli bebek kakasını yapıp yutabılıyor benim bebegimde kakasını yapmıs ama yutmamıs cok sukur sakın uzulme bebegin emin ellerde cok iyi bakılıyor sutun kesilmesin gelınce mınnosun sut bekler 😄 bu gunde geldi gectı diyeceksin moralini sakın bozma canım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar