Bebegimin balgami

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Kaçak 🤩 tarafından oluşturulan Bebegimin balgami başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 443 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebegimin balgami
Konbuyu başlatan Kaçak 🤩
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kaçak 🤩

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank
Gunaydin arkadaslar. 50 gunluk bebegim var ve bebegimin balgami var, masaj uygulamasi devamli yaparak balgamini atiyor ama cok zor oluyor ve atarken cok kusuyor. Yarin aile hekimine goturmeyi dusunuyorum ama balgam sökücü ilaclar ise yariyor mu? Ya da balgamini sokturmek icin daha farkli neler uygulayabilirim?

Nursen40

Kayıtlı Üye
rank
Gunaydin arkadaslar. 50 gunluk bebegim var ve bebegimin balgami var, masaj uygulamasi devamli yaparak balgamini atiyor ama cok zor oluyor ve atarken cok kusuyor. Yarin aile hekimine goturmeyi dusunuyorum ama balgam sökücü ilaclar ise yariyor mu? Ya da balgamini sokturmek icin daha farkli neler uygulayabilirim?
Benimde kızım öyleydi aşırı derecede kusuyodu balgamdı hep şükür şimdi geçti hicbisey yapmadım ben şuan 5 aylık

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
dr belgem getrici ilac vermisdi canim
bana ben ondan kulandin

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar