Bebegimin kilosu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde yagmurnur tarafından oluşturulan Bebegimin kilosu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,515 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebegimin kilosu
Konbuyu başlatan yagmurnur
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan yagmurnur

yagmurnur

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar öncelikle merhaba ben bu gün kontrole gittim su an 34+2 haftalik hamileyim ve bebegimin kilosu 2 700 normale gore baya yuksek sizce bir sorun olurmu normal dogum yapamam diye korkuyorum

Ravza

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar öncelikle merhaba ben bu gün kontrole gittim su an 34+2 haftalik hamileyim ve bebegimin kilosu 2 700 normale gore baya yuksek sizce bir sorun olurmu normal dogum yapamam diye korkuyorum
Çokta değil aslında son haftalarda kilo alımı duruyor bebekte inşallah sağlıcakla alırsin kucağına

yagmurnur

Kayıtlı Üye
rank

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum ben 38+5 deyin bugün kontrole gittim 3750 kg, seni kim korkuttu bilmem ama bebeğinin kilosu çok çok normal.

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Hayır yok bide bu gun tansiyonum cok yuksek cikti niyeyse tam sinirda dedi tansiyon hastasida degilim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İns tesekkur ederim ☺️
Şeker yoksa korkma canım 4 olmaz bile kilosu doğuma kadar normal doğum rahat rahat yaparsın. Tansiyon arada yükselip düşebiliyor gebelikte tuz fazla yememeye çalış bi sıkıntı olmaz inşallah 🙏🥰

yagmurnur

Kayıtlı Üye
rank
Şeker yoksa korkma canım 4 olmaz bile kilosu doğuma kadar normal doğum rahat rahat yaparsın. Tansiyon arada yükselip düşebiliyor gebelikte tuz fazla yememeye çalış bi sıkıntı olmaz inşallah 🙏🥰
Tesekkur ederim ya rahatladim gercekten acaba cokmu kilolu diye ☺️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Tesekkur ederim ya rahatladim gercekten acaba cokmu kilolu diye ☺️
Korkmustum baya

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar