Bebeğin eşinin aşağıda olması

• Konbuyu başlatan Hazalhazal1234
  • Toplam 4 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hazalhazal1234 tarafından oluşturulan Bebeğin eşinin aşağıda olması başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 883 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeğin eşinin aşağıda olması
Konbuyu başlatan Hazalhazal1234
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ece8894
H

Hazalhazal1234

Guest
Kızlar 9 haftalık hamileyim lekelenmem oluyor bebeğin eşi aşağıda olduğu içinmis ne zmn yukarı çıkar ne gibi riski var anlatır mısınız çok korkuyorm bebeğe bişey olack diye doktor bebek için risk teşkil etmiyor orada oluşmuş plesanta dedi rahim büyüdükçe yukarı cekeck dedi yardımcı olur musunuz

Bir Mucize

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 9 haftalık hamileyim lekelenmem oluyor bebeğin eşi aşağıda olduğu içinmis ne zmn yukarı çıkar ne gibi riski var anlatır mısınız çok korkuyorm bebeğe bişey olack diye doktor bebek için risk teşkil etmiyor orada oluşmuş plesanta dedi rahim büyüdükçe yukarı cekeck dedi yardımcı olur musunuz
Plasentası yukarı çıkabilir ama çıkmayadabilir. Benim de aynı durumda 35 haftalik hamileyim ve aşağıda kaldı,çıkmadı.Bu haftaya kadar herhangi bir sıkıntı yaşamadık kanama gibi.Ilerleyen haftalarda kanama yaşayabilirsin ben şu an kanamadan dolayı erken doğum riski altında hastanede yatıyorum. Doğum sezeryan olacak ,beklemedeyiz. Ameliyatta anne için riskleri var maalesef. Inşallah sizinki ilerleyen haftalarda yukarıya çıkar🙏. Benim için de duanızı esirgemeyin🙏

D

Deryaaa239

Guest
Plasentası yukarı çıkabilir ama çıkmayadabilir. Benim de aynı durumda 35 haftalik hamileyim ve aşağıda kaldı,çıkmadı.Bu haftaya kadar herhangi bir sıkıntı yaşamadık kanama gibi.Ilerleyen haftalarda kanama yaşayabilirsin ben şu an kanamadan dolayı erken doğum riski altında hastanede yatıyorum. Doğum sezeryan olacak ,beklemedeyiz. Ameliyatta anne için riskleri var maalesef. Inşallah sizinki ilerleyen haftalarda yukarıya çıkar🙏. Benim için de duanızı esirgemeyin🙏
Teşekkür ederim bu bilgilendirme için rabbim sağlıkla kucağına Almayı nasip etsin inşallah şimdi durum nedir doğum yaptın mı?🙏🙏

Ece8894

Kayıtlı Üye
rank
Bende 34 haftalık hamileyim başından beri asagidaydi hala aşağıda 4 ay progestan kullandım düşük tehlikem vardı şu ana kadar da erken doğum riski dendi beklemedeyim bende

Tüm sayfalar yüklendi.