Bebeğin gelişimi iki hafta geride dedi

• Konbuyu başlatan Tubtuba
  • Toplam 8 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Tubtuba tarafından oluşturulan Bebeğin gelişimi iki hafta geride dedi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 767 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeğin gelişimi iki hafta geride dedi
Konbuyu başlatan Tubtuba
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ahatice
T

Tubtuba

Guest
Kızlar 23+7 günlük hamileyim bugun doktor bebeğin iki hafta geriden geldiğini söyledi suyu az dedi perinatolojiye sevk etti.. Başına gelen var mı çok korkuyorum 😩😩😩

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 23+7 günlük hamileyim bugun doktor bebeğin iki hafta geriden geldiğini söyledi suyu az dedi perinatolojiye sevk etti.. Başına gelen var mı çok korkuyorum 😩😩😩
Bir sonraki kontrole kadar bol su iç havuç tuket sıkabilir sen havuç suyu ic kabak çekirdeği ceviz kaşar peyniri gunde 2 yumurta tüket canım inşallah kapatir aradaki farki benimde 1 hafta geriden geliyordu şimdi iki hafta onden gidiyo

T

Tubtuba

Guest
Bir sonraki kontrole kadar bol su iç havuç tuket sıkabilir sen havuç suyu ic kabak çekirdeği ceviz kaşar peyniri gunde 2 yumurta tüket canım inşallah kapatir aradaki farki benimde 1 hafta geriden geliyordu şimdi iki hafta onden gidiyo
İnşallah canım kontrolüm bugün bugun perinatolojiye gideceğim.. Çok korkuyorum dua edin bana 😢

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Aşırı mide bulantısı yaşadığım için çok içemiyorum 🥺🥺 korkuyorum ya dua edin bana
Cnm ilk aylar normal ama içmeye çalış ve varsa bulantı priliam hap kullan ben 5 ay sonuna kadar içtim bende çok kötüydum çok şükür gecti yani..suyu ılık iç ve yavaş yavaş iç birden soğuk su içersen miden kötü olur çok geçmiş olsun ☺️

Ahatice

Kayıtlı Üye
rank
Belki gec yumurtlama olmustur o durum bendede var son adet tarihiyle ultrosondaki gebelik haftası birbirini tutmuyor beni riskli gebelige sevk ettiler orası bi sorun olmadıgını söyledi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar