Bebeğin Göbek yaktırma işlemi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde zehra&duru tarafından oluşturulan Bebeğin Göbek yaktırma işlemi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 618 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeğin Göbek yaktırma işlemi
Konbuyu başlatan zehra&duru
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gökçem💕

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bebeğimin göbek bağı düştü fakat bi damar açıkta kalmış o sebeplr kanama oldu ve yaktılar o damarı bu şekilde bi işlem yapılan oldu mu bebeğine
Benim oğlumda kanama olmuştu doktor bir kere daha olursa getir yakacaz demişti ama olmadı canım.ama burda bekle etiketliyorsum bir arkadaşın daha bebeğinin göbeğini yaktılar.. @Gökçem💕 sormak istediğin soruları biliyor ise yanitlar..

Gökçem💕

"minik kızım"
rank

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
Rabiam bizde seni çok özledik aşkım nasılsın sen ben şükür iyiyim
İyiyim canım pazar günü sınavım var ona çalışıyorum Gökçe uyudukça
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İyiyim tatlım benim canavar ile uğraşıyorum sen nasılsın kuzum . Gökçe nasıl iyi mi
İyiyiz halimize hamdolsun canım ekstra efor sarfediyoruz bu aralar Gökçe hanım sayesinde ama iyiyiz şükür. Kayram nasıl
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İyiyim tatlım benim canavar ile uğraşıyorum sen nasılsın kuzum . Gökçe nasıl iyi mi
İyiyiz halimize hamdolsun canım ekstra efor sarfediyoruz bu aralar Gökçe hanım sayesinde ama iyiyiz şükür. Kayram nasıl

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar