Bebeğın haraketlerini hissetmiyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Tuğçem tarafından oluşturulan Bebeğın haraketlerini hissetmiyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,154 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeğın haraketlerini hissetmiyorum
Konbuyu başlatan Tuğçem
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Tuğçem

Tuğçem

Kayıtlı Üye
rank
39+1 kızlar dun gece sag tarafa yatmışım sabah kaldım sag tarafda agri hiisetim kalktığımdan beri bebeğin hissetmiyorum hareketlerini hastaneye gitmelimiyim bu durumu yaşayan oldumu

Grsl

Kayıtlı Üye
rank
39+1 kızlar dun gece sag tarafa yatmışım sabah kaldım sag tarafda agri hiisetim kalktığımdan beri bebeğin hissetmiyorum hareketlerini hastaneye gitmelimiyim bu durumu yaşayan oldumu
Biraz öksür ellerinle hafif alttan hareket ettir karnını uzanarak ellerinle alkış yap. Bakalım hareketlenecek mi. Hastanede öyle yapıyolar

Tuuu

Kayıtlı Üye
rank
Bebekler son haftalarda yerleri daraldigi icin hareketleri azalir bu durum normaldir.. yatisinizla ilgili bir sorun olmaz..

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Saglik ocagina in kalp atisini dinle canım bir sikinti olursa zaten kalp atışı yüksek veya dusuk çıkıyor doktor direk yönlendir seni hastaneye son gunlerdesin ihmal etme sağlıkla al kucagina inşallah canım

Sibelita

Kayıtlı Üye
rank
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar