Bebeğin ilk hareketi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Demoş51 tarafından oluşturulan Bebeğin ilk hareketi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 390 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Bebeğin ilk hareketi
Konbuyu başlatan Demoş51
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan GüLüCüK

Demoş51

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba anneler, 17 hafta 1 günlük hamileyim ve bebek sol tarafa yerleşmişti. Bugün sol tarafımda yatarken sanki minik baloncuklar hareket ediyor gibi pır pır bişey atıyor gibi kayıyor gibi şeyler hissettim. Bebek hareketi olabilir mi, siz nasıl hissettiniz neye benziyordu?

🔥ATEŞİM🔥

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba anneler, 17 hafta 1 günlük hamileyim ve bebek sol tarafa yerleşmişti. Bugün sol tarafımda yatarken sanki minik baloncuklar hareket ediyor gibi pır pır bişey atıyor gibi kayıyor gibi şeyler hissettim. Bebek hareketi olabilir mi, siz nasıl hissettiniz neye benziyordu?
Genelde o haftalar da hissedilmeye başlanıyor cnm hafif hafif baloncuk şeklinde ve içinde kayıyor gibiydi benim bebiş cnn
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Genelde o haftalar da hissedilmeye başlanıyor cnm hafif hafif baloncuk şeklinde ve içinde kayıyor gibiydi benim bebiş cnn
Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah cnn
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah cnn

GüLüCüK

Kayıtlı Üye
rank
Maşallah canım bebek hareketi tabii ki 💃 ben de kelebek uçuşu gibi hissetmiştim iki gebeliğimde de 🥰🦋

Tüm sayfalar yüklendi.