Bebeğin kafasında dogum lekesi ?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Ra tu tarafından oluşturulan Bebeğin kafasında dogum lekesi ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,453 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeğin kafasında dogum lekesi ?
Konbuyu başlatan Ra tu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hemanjiomlu bebek

Ra tu

Kayıtlı Üye
rank
Bebeğimin kafasında minik kırmızı kabarık bir leke var . İlk dogunca da vardı ancak şimdi arttı resimlere bakınca farkettim leke büyümüş. Böyle bir şey yaşayan varmı ? Resmini de atmaya çalıştım başaramadım

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Çilek diyolar halk arasında eltimin kızının elinde vardı zaman la geçer demişti Dr bı doktora gotur sende istersen onunki büyüdükçe küçüldü

İki Prenses Annesi 💜

Kayıtlı Üye
rank
Bebeğimin kafasında minik kırmızı kabarık bir leke var . İlk dogunca da vardı ancak şimdi arttı resimlere bakınca farkettim leke büyümüş. Böyle bir şey yaşayan varmı ? Resmini de atmaya çalıştım başaramadım
Benim kızımda da vardı kaşının yan tarafında şimdi yok büyüdükçe geçer diyolar ikinci kızım oldu 42 günlük onunda göz kapağının üstünde var kıpkırmızı Gül koklamissindir diyolar

Mira

Kayıtlı Üye
rank
Benm kızımın alninda dudak ustunde ayaginda sirtinda gozunun icinde vardi kipkirmizi gorunce sok gecirmistm zamanla yavas yavaş geçti inslh sizinkide gecer

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Benim bebeğimde var canım hem kafasinda hem göz kapağında var doğum sırasında olmuş baskından dolayı doktor zararsız dedi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Büyüdüyse bir götür benim kızımdaki buyumedi

Ra tu

Kayıtlı Üye
rank
Benim bebeğimde var canım hem kafasinda hem göz kapağında var doğum sırasında olmuş baskından dolayı doktor zararsız dedi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Büyüdüyse bir götür benim kızımdaki buyumedi
Yok gibiydi , şimdi büyümüş ya farkediliyor ,ve kabarık. en iyisi tabi yine doktor a göstermek ,,,

H

Hemanjiomlu bebek

Guest
Yok gibiydi , şimdi büyümüş ya farkediliyor ,ve kabarık. en iyisi tabi yine doktor a göstermek ,,,
Benim bebegimjnde 1 aya kadar kaşının üstünde kıl gibiydi 1 ayından sonra büyümeye ve kabarmaya başladı doktora götürdük şurup kullancak ama 2 gün hastanede gözlem altında olması lazım dedi yan etkisi çok fazlaymış bizde kabul etmedik başka bir hastaneye randevu aldım tekrar göstereceğim ne diyosunuz kızlar bu durumda olupda geçen varmi kendiliğinden

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar