Bebegin kalbi durması

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Gülllü09 tarafından oluşturulan Bebegin kalbi durması başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 827 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Bebegin kalbi durması
Konbuyu başlatan Gülllü09
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sinem&masal

Gülllü09

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 10 haftalık hamileyim bebegin kalbi durduğunu nasıl anlarım karnımda felaket bi agrı var acaba enfeksiyondan mı

Sunny

Kayıtlı Üye
rank
Çok kötüyseniz bir acile gidin ama ağrıyla vs anlaşılabilecek bir şey değil. Düşük olsa yüksek ihtimal kanamanız olur. Geçmiş olsun.

Esrabeyza

Kayıtlı Üye
rank
Teşekkür ederim bende internetten baktım genellikle kanama olur diyolar inşallah yoktur öyle bişey
İcini ferah tut canım önce böyle bişey yasadinmi eğer yasadiysan yine olucakmi diye kaygıdan olabilir ama daha bebeğin küçük anlayamazsin kanaman feln olmadıkça ama yinede ağrın fazlaysa bir doktora görün tabii

Gülllü09

Kayıtlı Üye
rank
İcini ferah tut canım önce böyle bişey yasadinmi eğer yasadiysan yine olucakmi diye kaygıdan olabilir ama daha bebeğin küçük anlayamazsin kanaman feln olmadıkça ama yinede ağrın fazlaysa bir doktora görün tabii
Yok yaşamadım bende diyorum öyle bişey olsa kanamam olur diye şimdilik bişey yok idrar yollarında enfeksiyon var belki o agrı yapıyo olabilir

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 10 haftalık hamileyim bebegin kalbi durduğunu nasıl anlarım karnımda felaket bi agrı var acaba enfeksiyondan mı
Eltimin de 10 haftalık Ken bebeğin kalbi durmuş ttu halsizlik baygınlık hissi gözlerde bulaniklasma hiç yerinden kalkamiyordh bir hafta sonra ikili tarama testi için gitti kalbinin durduğunu öğrendi onda kanama olmadı ama çok kötüydü yataktan çıkacak hali yoktu o hafta

Tüm sayfalar yüklendi.