Sorum var Bebeğin karın çevresi zayıf

• Konbuyu başlatan Sümeyyem
  • Toplam 3 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sümeyyem tarafından oluşturulan Bebeğin karın çevresi zayıf başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 389 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeğin karın çevresi zayıf
Konbuyu başlatan Sümeyyem
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ebru yasar
S

Sümeyyem

Guest
Merhaba bebeğim için 3 hafta geriden geliyor karın çevresi zayıf dendi ne yapmam gerek? 31 haftalığım ve daha yeni birşeyler yiyebiliyorum öncesinde sürekli kusuyordum.

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Merhaba bebeğim için 3 hafta geriden geliyor karın çevresi zayıf dendi ne yapmam gerek? 31 haftalığım ve daha yeni birşeyler yiyebiliyorum öncesinde sürekli kusuyordum.
Merhaba canım bol bol kaşar peyniri, muz ,ceviz tarzı şeyler tüket inşallah faydası olur ,paketli gıda ve kızartma türü ueme onun yerşne sebzelerden ye kilo alır minnak

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kuzum artık bol bol meyve tüket bol bol su iç sık sık ve az ye kendini hiç aç bırakma inşallah toparlar bebiş

Ebru yasar

Kayıtlı Üye
rank
Bende 2 hafta önce gittim doktorum karnı küçük dedi haftaya yine gel dedi eve geldim haslanmis 2 yumurta yedim kahvaltıda et tuketim doktora gittim 2 hafta gerideydi şimdi 1 hafta oldu dedi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar