Bebeğin kilosu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde YeCen tarafından oluşturulan Bebeğin kilosu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 842 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Bebeğin kilosu
Konbuyu başlatan YeCen
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

YeCen

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar 17 haftalık yani 4 aylık hamileyim doktora bugün bebeğin kilosunu sormayı unuttum ama ultrason resminde EFW: 897 yazıyor bu bebeğin ağırlığı mi oluyor ? yani 4 aylık bi bebek bu kadar ağır olamaz dimi

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Hanımlar 17 haftalık yani 4 aylık hamileyim doktora bugün bebeğin kilosunu sormayı unuttum ama ultrason resminde EFW: 897 yazıyor bu bebeğin ağırlığı mi oluyor ? yani 4 aylık bi bebek bu kadar ağır olamaz dimi
Efw bebeğin ağırlığını tahmini bir şekilde belirtir kuzum ama masallah bebeğin ağırlığı iyiymiş baya

YeCen

Kayıtlı Üye
rank
Demek ki seninki iri bi bebek kuzum🥰
Öyle olsa acaba doktor söylemez mi doktor kilosundan hiç birşey söylemedi bende 4 aylık oldum ama 1 kilo bile almadım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Efw bebeğin ağırlığını tahmini bir şekilde belirtir kuzum ama masallah bebeğin ağırlığı iyiymiş baya
Teşekkür ederim ama doktorun bunu n hakkında bilgi vermesi gerekmez mi kilosundan hiç birşey demedi eğer ultrason kağıdında yazdığı gibiyse iri bir bebek olmuyormu

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Öyle olsa acaba doktor söylemez mi doktor kilosundan hiç birşey söylemedi bende 4 aylık oldum ama 1 kilo bile almadım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Teşekkür ederim ama doktorun bunu n hakkında bilgi vermesi gerekmez mi kilosundan hiç birşey demedi eğer ultrason kağıdında yazdığı gibiyse iri bir bebek olmuyormu
Kuzum sen kendin sor doktora kilosunu vesaire merak ettiklerini

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar