Bebeğin kilosu

• Konbuyu başlatan Nuray123
  • Toplam 4 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nuray123 tarafından oluşturulan Bebeğin kilosu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 458 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeğin kilosu
Konbuyu başlatan Nuray123
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Begüm😊
N

Nuray123

Guest
Merhaba arkadaşlar bugün kontrolden geldim 32 haftalık hamileyim bebeğim 2100 gram olmuş doktorum şekerim olabileceğinden şüphelendi sizce normalmi sizin nasıldı

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar bugün kontrolden geldim 32 haftalık hamileyim bebeğim 2100 gram olmuş doktorum şekerim olabileceğinden şüphelendi sizce normalmi sizin nasıldı
Ben 32 haftalık hamileyken 3 kiloyu geçmişti oğlum doktor takviyeleri kesmişti benden daha çok kilo almasın diye benim doktorum her muaynede kan idrar tahlili götürürdüm ordaki tahlillere bakarak konuşmuştu şekerle alakalı çocuğun kilosuyla alaka kurmamıştı

A

Ayazinannesi

Guest
Ben 32 haftalık hamileyken 3 kiloyu geçmişti oğlum doktor takviyeleri kesmişti benden daha çok kilo almasın diye benim doktorum her muaynede kan idrar tahlili götürürdüm ordaki tahlillere bakarak konuşmuştu şekerle alakalı çocuğun kilosuyla alaka kurmamıştı
Şuan kilosu ne kadar canım benimde 37 haftalık ama 3.700 şekerim çıkmadı iri bebekmiş ikinci gebeliğim ilk oğlum normal doğumla doğurdum 3.500 kiloydu sezeryandan çok korkuyorum. Sen normal mi doğurucan yoksa sezeryan mi

Ayaz'ın annesi

Kayıtlı Üye
rank
Şuan kilosu ne kadar canım benimde 37 haftalık ama 3.700 şekerim çıkmadı iri bebekmiş ikinci gebeliğim ilk oğlum normal doğumla doğurdum 3.500 kiloydu sezeryandan çok korkuyorum. Sen normal mi doğurucan yoksa sezeryan mi

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Ben doğurdum normal doğum 4 kilo doğdu sonrada aynı hızla devam etti şuan 5 aylık 9 kilo
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben oğlumu normal doğurdum ama daha öncesinde sezeryan kesim var kadın hastalıklarından ameliyat geçirdiğim için sezeryanın korkulacak hiç birşeyi yok ikisinide tecrübe etmiş bir insan olarak bunu söyleyebilirim ama 4 kiloya kadar normal doğum yaptırıyorlar zaten

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar