bebegin pozisyonu bas asagi olmasi baskı olusmasi normal mi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Angel tarafından oluşturulan bebegin pozisyonu bas asagi olmasi baskı olusmasi normal mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 609 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı bebegin pozisyonu bas asagi olmasi baskı olusmasi normal mi
Konbuyu başlatan Angel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ...

Angel

Kayıtlı Üye
rank
Ya hanımlar bisey sormak istiyorum 37+2günlük gebeyim bebeğim baş aşağı pozisyon almış sorum şu ki bazen aşağı çok baskı yapıyor sizce çok baskı yaptığında kesesi patlar mi yani suyum gelir mi

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ya hanımlar bisey sormak istiyorum 37+2günlük gebeyim bebeğim baş aşağı pozisyon almış sorum şu ki bazen aşağı çok baskı yapıyor sizce çok baskı yaptığında kesesi patlar mi yani suyum gelir mi
Zannetmem canım benimde aynı pozisyonda bebek 31+2haftalik hamileyim bana da öyle baskı yapıyor ama 5dk sonra geciyor

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
Bişi olmaz canım patlarsada doğum başlamış demektir hayırlısıyla bebeğini kucağına alırsın inşallah.

...

Moderator
Mod
rank
Baskı yapsada su gelmiyor canım.Bende 36+5 haftalığım.Benimkide baskı yapıyor.☺️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Baskı yapsada su gelmiyor canım.Bende 36+5 haftalığım.Benimkide baskı yapıyor.☺️
Tabi doğum başlarsa o zaman su gelebilir.Oda değişiyor.Benim sadece kızımda doğumdan önce suyum geldi.oğullarımda ebe patlattı suyumu.

Angel

Kayıtlı Üye
rank
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Tabi doğum başlarsa o zaman su gelebilir.Oda değişiyor.Benim sadece kızımda doğumdan önce suyum geldi.oğullarımda ebe patlattı suyumu.
Benimde oğlumda ebe patlattı şuan 37+3 günlük olduk yavaş yavaş gelsin artık istiyor İnsan

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar