bebegin sariligi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde iyiki varsiniz cocuklarim tarafından oluşturulan bebegin sariligi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 921 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı bebegin sariligi
Konbuyu başlatan iyiki varsiniz cocuklarim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mry

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Canm bende bugün doktordan geldim test yapıldı sarılık çıktı yarın tekrar geliceksin dedi tekrar kan tahlili vericem inşallah düşmüş olur eğer düşmemiş olursa işin tedavisi vericem dedi bnm kızımda 5 günlük
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sütü meme ucuyla yüzüne sur dediler her emzirmede eskiler ben yapıyorum bir umut canm sende dene istersen belki bir umut
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benmde şuan 13.5 yarın tekrar vericem inşallah düşer cnm yukselmez yoksa işin tedavisene alicaklar
İnşallah canım bebeğimin yüzünde daha çok vardı sarılık ama emdikçe düzeliyor sanırım çok şükür düne göre çok daha iyi gözüküyor sadece uyandırması dert yarım saat bi saat aralıklarla emzirmeye çalışıyorum uyandırabildikçe altını açmaya bile uyanmıyor doğru dürüst allah yardımcımız olsun

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah canım bebeğimin yüzünde daha çok vardı sarılık ama emdikçe düzeliyor sanırım çok şükür düne göre çok daha iyi gözüküyor sadece uyandırması dert yarım saat bi saat aralıklarla emzirmeye çalışıyorum uyandırabildikçe altını açmaya bile uyanmıyor doğru dürüst allah yardımcımız olsun
Ben bayadir uğraşıyorum uyanmıyor ne yaptıysam çok zor oluyor bende düne göre daha çok artış oldu sütüm de sorun damla damla olduğu için sıkıntı yaşıyorum bu konuda bakalım yarın ne olcak

M

Mry

Guest
kacinci haftada sarilik tehlikesi gececek bilwniniz varmi benim bebegim 7 gunluk hafif sariligi var doktor sık sık emzirmemi söyledi emziriyorum ama ne zamana kadar sarilik riski ortadan kalkacak onu cok merak ediyorum 😊
İlk 15 gün canm 2 saatte bir emzir 3 saati geçirme demişti bana doktor 15 gün sonra artık sen kaldırma kendş ne zman kalkarsa dedi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar