Bebeğin sertleşmesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Derya4727 tarafından oluşturulan Bebeğin sertleşmesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,546 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Bebeğin sertleşmesi
Konbuyu başlatan Derya4727
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Derya4727

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 40.haftamdayım bebeğim bazen kendini çok kasıyor karnım basketbol topu kadar sert oluyor hem canım yanıyor hemde vajinama ağrı giriyor bu kasılma sayılan kasılmalardan değildir dimi

Peki canım bu kasılma aralıklarını da sayıyor muydun dakikasını falan yoksa belden karnına gelen sancılar mı önemli olan
Yok kuzum ya ben bilmiyordum bile doğumdan 2 gün önce geceleri bacak aramda sanki bişey var gibi oluyordu uyuyamıyordum daha sonra 3. Günün sabahı nst çekmeye gittim sancılarım çıktı yavaş yavaş hastanede başladı karnım sertleşmeye gittiğimde 3 cm açılmam vardı ama sertlik çok zorluyordu beni nefesim kesiliyordu

Derya4727

Kayıtlı Üye
rank
Yok kuzum ya ben bilmiyordum bile doğumdan 2 gün önce geceleri bacak aramda sanki bişey var gibi oluyordu uyuyamıyordum daha sonra 3. Günün sabahı nst çekmeye gittim sancılarım çıktı yavaş yavaş hastanede başladı karnım sertleşmeye gittiğimde 3 cm açılmam vardı ama sertlik çok zorluyordu beni nefesim kesiliyordu
Bende şuan öyleyim bide üstüne grip oldum burun akıntısı halsizlik derken zor geçiyor 😔

Nur25

Kayıtlı Üye
rank
Peki canım bu kasılma aralıklarını da sayıyor muydun dakikasını falan yoksa belden karnına gelen sancılar mı önemli olan
Canm bende,40 +6 oldum iki gündür akşam ustu belden karnıma agri giriyor 1saat aralıkla hem pembemsi akıntı da çok yarim saate bir lavabo istegi oluyor ama bir türlü şiddetli sanci gelmiyor

Derya4727

Kayıtlı Üye
rank
Canm bende,40 +6 oldum iki gündür akşam ustu belden karnıma agri giriyor 1saat aralıkla hem pembemsi akıntı da çok yarim saate bir lavabo istegi oluyor ama bir türlü şiddetli sanci gelmiyor
Doktorun ne diyor peki kendi sancın gelmezse suni mi verecek sezeryanı mı Önericek ben suni sancıdan çok korkuyorum ya direk sezeryanı kabul ederim heralde

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 40.haftamdayım bebeğim bazen kendini çok kasıyor karnım basketbol topu kadar sert oluyor hem canım yanıyor hemde vajinama ağrı giriyor bu kasılma sayılan kasılmalardan değildir dimi
Benimde aynı ama sadece okadar bacak aram çok ağrıyor birde dediğin gibi bebek sertleşip duruyor 40+5 olduk halen sancı filan yok böyle olunca doğum yakın oluyor genelde

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar