Sorum var BEBEĞİN SUYU FAZLALIĞI NE DEMEK.?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde SADECE ÖZLEM tarafından oluşturulan BEBEĞİN SUYU FAZLALIĞI NE DEMEK.? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 742 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı BEBEĞİN SUYU FAZLALIĞI NE DEMEK.?
Konbuyu başlatan SADECE ÖZLEM
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Halitcan

SADECE ÖZLEM

Kayıtlı Üye
rank
KAÇTIR KONTROLE GİDİYORUM BANA BİR DR BEBEĞİN SUYU FAZLA DEDİ ŞEKER YÜKLEMESİ FALAN YAPTI ERTESİ GÜN SONUÇLAR İÇİN GİTTİM Bİ SIKINTI YOK DEDİ EEE SUYU FAZLA DEMİŞTİNİZ DEDİM HERŞEY TEMİZ BEBEK NORMAL YAPISINDAN OLABİLİR DEDİ YANİ DOĞUMCA TOMBİŞ OLURMUŞ HER İHTİMALE KARŞI PERİNATOLOJİ SEVK ETTİ BAKTI ODA ÜST SEVİYEDE BEBEĞİN SUYU YÜKSEK DEDİ ERKEN DOĞUM RİSKİ DEDİ ALTTAN MUAYANE İSTEDİ BENDE YAPTIRMADIM DR YAPTIRIRIM DİYE BAŞINA GELEN VAR MI NE YAPMALIYIM FAZLALIĞI ÇOK MU KÖTÜ

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
KAÇTIR KONTROLE GİDİYORUM BANA BİR DR BEBEĞİN SUYU FAZLA DEDİ ŞEKER YÜKLEMESİ FALAN YAPTI ERTESİ GÜN SONUÇLAR İÇİN GİTTİM Bİ SIKINTI YOK DEDİ EEE SUYU FAZLA DEMİŞTİNİZ DEDİM HERŞEY TEMİZ BEBEK NORMAL YAPISINDAN OLABİLİR DEDİ YANİ DOĞUMCA TOMBİŞ OLURMUŞ HER İHTİMALE KARŞI PERİNATOLOJİ SEVK ETTİ BAKTI ODA ÜST SEVİYEDE BEBEĞİN SUYU YÜKSEK DEDİ ERKEN DOĞUM RİSKİ DEDİ ALTTAN MUAYANE İSTEDİ BENDE YAPTIRMADIM DR YAPTIRIRIM DİYE BAŞINA GELEN VAR MI NE YAPMALIYIM FAZLALIĞI ÇOK MU KÖTÜ
Kuzum amnion sıvısı gebelik takibi sırasında bazen değişik nedenlerle artabiliyor gebelikte suyun fazla olması gebelik takibini değiştirecek önemli bir durumdur mutlaka doktor kontrolünde ol

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
Benim bebeğin suyu fazlaydı canım yarın 39 haftalık oluyoruz inşallah, gelsin diye dört gözle bekliyoruz gelmiyor 😂 korkutma kendini şekerin vs çıkmadıysa su fazlalığı sorun olmuyor hatta 33-34 de suyun az bile çıkabilir değişen şeyler bunlar

SADECE ÖZLEM

Kayıtlı Üye
rank
Benim bebeğin suyu fazlaydı canım yarın 39 haftalık oluyoruz inşallah, gelsin diye dört gözle bekliyoruz gelmiyor 😂 korkutma kendini şekerin vs çıkmadıysa su fazlalığı sorun olmuyor hatta 33-34 de suyun az bile çıkabilir değişen şeyler bunlar
Tşk ederim içim rahatladı az önce komşuma da dedim benimde kızımın suyu fazlaydı doğumum çok kolay oldu dedi hatta 😊

Halitcan

Kayıtlı Üye
rank
Canım alakası yok bence benim ilk gebeliğim de banada suyu fazla dediler ben 40 haftalık sezeryan doğum yaptım tabi bebek iriydi diye sezeryanda aldılar ben sezeryani istemeseydim 42 kadarda gidebilirdim korkulucak bisy yok ama gerçekten benim bebeğimi suyu fazlaydı 😂😂 ameliyat sırasında onlar hepsi bebeğin suyunu konuşuyorlardı onları duyuyordum hepsi resmen isyan ediyorlardi bu kadar su nerden geliyor diye 😂😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.