Bebeğin suyunun fazla olması nedeniyle ikinci şeker yüklemesini yaptıran varmı kızlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sinemissss tarafından oluşturulan Bebeğin suyunun fazla olması nedeniyle ikinci şeker yüklemesini yaptıran varmı kızlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 477 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeğin suyunun fazla olması nedeniyle ikinci şeker yüklemesini yaptıran varmı kızlar
Konbuyu başlatan Sinemissss
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gökçem💕

Sinemissss

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar 28+0 haftadayız oğlumla bugün kontrole gittim doktorum bebeğin suyunun fazla olduğunu söyledi geçen hafta sağlık ocağında şeker yüklemesi yaptırmıştım herhangi bir sorun çıkmadı ama bana pazartesi tekrar gel şeker yüklemesini ben yapacağım erken doğum olur suyun gelir fazla olursa kese patlar fln dedi doktor korktum açıkçası baya . Benim gibi ikinci defa şeker yüklemesi yaptıran varmı bunu yaşayan varmi sonuç nasıl oldu merak ediyorum ..

Melek.

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar 28+0 haftadayız oğlumla bugün kontrole gittim doktorum bebeğin suyunun fazla olduğunu söyledi geçen hafta sağlık ocağında şeker yüklemesi yaptırmıştım herhangi bir sorun çıkmadı ama bana pazartesi tekrar gel şeker yüklemesini ben yapacağım erken doğum olur suyun gelir fazla olursa kese patlar fln dedi doktor korktum açıkçası baya . Benim gibi ikinci defa şeker yüklemesi yaptıran varmı bunu yaşayan varmi sonuç nasıl oldu merak ediyorum ..
Benim 2.yapılmadı ama ilki yüksek çıkınca takip ediliyor evde kendim ölçüp ölçüp kontrole gidiyorum. Diyet yapıyorum daha yükselirse insülin kullanılacak dedi..
Kadın doğumcu da kontrollerde suyu fazla değil iri bi bebek değil bu iyi haber dedi.. Şekeri oralarda da alıyorlarmış.. Ama şekerin normal çıktıysa yine öyle çıkar.. Kimisinin şekerden olmasa bile suyu fazla olabiliyormuş.. Umarım korkulacak bişey yoktur.. 🙏 Sağlıkla kavuşun inşallah 🤗 🙏 🌺

Evlat aşığı

Kayıtlı Üye
rank
Bnm ilkınde şeker yüksekti zaten aşırı kilo almıştım. Doktor sadece diyt uyguladı rısklerden bahsetti bunları bahsetmk görevim dedi 8 aylıkken oglum gelmeye klktı daha yenı 7 yı bıtırıp 8 e girdik nst de ssncı cıktı ben hissetmedim sancıyı sabaha kdr hastane de serum vs ydm dogum baslmsın dıye sonra eve gectim bişey olmdı sıkma canını

Gül 🌹

Kayıtlı Üye
rank
Benim açlık 78, bende 75grlık içiçek içtim tokluk 139 çıktı.. Ama benim suyum fazla çıktı o yuzden şeker yüklemesi istedi.Doktora gösteremedim daha ama sınırda diye dikkat etmeye başladım.

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
Canım doktor bana bebeğin suyu fazla dedi korkuttu baya bi. Ölçüme gönderdi detaylı ultrasonda. Ölçtüler Rabbime şükür normal çıktı. Bence bir doktora daha görün canım ikinciye yaptırma hemen şeker yüklemesi.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar