Sorum var BEBEĞİN SUYUNUN FAZLA OLMASI

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ozlembzn tarafından oluşturulan BEBEĞİN SUYUNUN FAZLA OLMASI başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 422 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı BEBEĞİN SUYUNUN FAZLA OLMASI
Konbuyu başlatan Ozlembzn
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Ozlembzn

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 22 haftalik hamileyim dun detaylı ultrasona girdim doktor bebegin kilosu 500 gram dedi . Suyu da tam sınırda sekerden uzak dur braz protein ağırlıklı beslen dedi. Ben zaten çayı şekersiz içerim, birde bu hamilelikte hiç tatlıyla aram yok ama çalıştığım için sabahları hep poğaça tarzı şeyler yiyorum . Suyun normale dönmesi için önerileriniz var mı yada böyle bi sorun yaşayan varmi

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Şekerli, karbonhidratlı yiyeceklerden uzak dur. Gebelik şekerine bağlı yükselmede olabiliyor doktorun ona göre diyet vermesini isteyebilirsin kuzum geçmiş olsun

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kızlar 22 haftalik hamileyim dun detaylı ultrasona girdim doktor bebegin kilosu 500 gram dedi . Suyu da tam sınırda sekerden uzak dur braz protein ağırlıklı beslen dedi. Ben zaten çayı şekersiz içerim, birde bu hamilelikte hiç tatlıyla aram yok ama çalıştığım için sabahları hep poğaça tarzı şeyler yiyorum . Suyun normale dönmesi için önerileriniz var mı yada böyle bi sorun yaşayan varmi
Kan şekeri takibi yaptırmanı öneririm kuzum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar